14:10:48 - شنبه 24 فوریه 2018
استمراربارش‌ها تا اواخر هفته دراستان کرمانشاه/آبگرفتگی معابرعمومی
استمراربارش‌ها تا اواخر هفته دراستان کرمانشاه/آبگرفتگی معابرعمومی
محمدخسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین پیش بینی صورت گرفته از وضعیت هوای استان کرمانشاه گفت: بر اساس بررسی آخرین داده های هواشناسی در ادامه گذر متناوب امواج ناپایدار سامانه حاکم در جو منطقه، هوای استان همچنان تا روز چهارشنبه در بعضی ساعات همراه با بارندگی، گاهی اوقات وزش باد، رعدوبرق و

محمدخسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین پیش بینی صورت گرفته از وضعیت هوای استان کرمانشاه گفت: بر اساس بررسی آخرین داده های هواشناسی در ادامه گذر متناوب امواج ناپایدار سامانه حاکم در جو منطقه، هوای استان همچنان تا روز چهارشنبه در بعضی ساعات همراه با بارندگی، گاهی اوقات وزش باد، رعدوبرق و احتمالاً تگرگ پیش بینی می‌شود.

خبر جدید  کشف یک میلیارد ریال کالای قاچاق در کرمانشاه

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: بارندگی که امروز و امشب نمود بیشتری دارد، باعث آبگرفتگی معابر عمومی خواهد شد.

 وی گفت: در روز یکشنبه تا اوایل روز دوشنبه، در برخی نقاط مه صبحگاهی و بارش خفیف و پراکنده باران، پدیده های قابل ذکر در سطح استان خواهند بود.

این مسئول افزود: به دنبال این وضعیت، در روزهای دوشنبه و سه شنبه مجدداً شاهد بارندگی همراه با وزش باد و رعد و برق در سطح استان خواهیم بود.

خبر جدید  رایزنی برای بازگشایی مرز خسروی طی امسال/رفع نقایص مخابراتی استان

 خسروی ادامه داد: بارش که در نواحی شمال غرب و غربی استان شدت بیشتری خواهد داشت، سبب آبگرفتگی معابر عمومی و  احتمالاً بالا آمدن آب رودخانه ها در استان به ویژه در مناطق یاد شده، می شود.

وی خاطرنشان کرد: بارندگی طی مدت استقرار سامانه مذکور، علاوه بر ارتفاعات احتمالاً در برخی از نواحی سردسیر به شکل برف نیز مشاهده خواهد شد.

خبر جدید  کشف بیش از ۸۰ تن میلگرد احتکاری در کرمانشاه

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: در روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته نیز پدیده قابل توجهی برای سطح استان پیش بینی نمی‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه