15:22:50 - یکشنبه 25 فوریه 2018
اسلام سرمایه‌ای بزرگ به لحاظ فرهنگی و عقلی است
اسلام سرمایه‌ای بزرگ به لحاظ فرهنگی و عقلی است
گروه معارف- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: اسلام سرمایه‌ای بزرگ به لحاظ فرهنگی و عقلی محسوب می‌شود که باید بتوانیم از این سرمایه استفاده کنیم. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه امروز در نشست استادیاران طرح حلقه صالحین، گفت: اگر مبنای

گروه معارف- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: اسلام سرمایه‌ای بزرگ به لحاظ فرهنگی و عقلی محسوب می‌شود که باید بتوانیم از این سرمایه استفاده کنیم.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه امروز در نشست استادیاران طرح حلقه صالحین، گفت: اگر مبنای همه امور را اسلام قرار دهیم پیشرفت و حرکت در کشور دوچندان خواهد شد.
عمل به تکلیف مهم‌ترین وظیفه مسئولین
وی افزود: اسلام سرمایه بزرگی به لحاظ فرهنگی و عقلی محسوب می‌شود و باید بتوانیم از این سرمایه بزرگ استفاده کنیم.
آیت‌الله علما اظهار کرد: امام خمینی(ره) با همین سرمایه اسلامی توانست حکومت با اقتدار را در مقابل قدرت‌های بزرگ جهان تشکیل دهد و تنها سرمایه امام راحل همین مبانی اسلامی بوده است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: امروز عمل به وظیفه و تکلیف مهم‌ترین مسئله‌ای است که مسئولین باید به آن عمل کنند و در مقابل خداوند خود را شرمنده نبینند.
انتهای پیام/

خبر جدید  مراسم سالروز شهادت سرلشکر خلبان علی اکبر شیرودی برگزار می شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه