20:36:52 - یکشنبه 2 ژوئن 2019
اشتغال حقله گمشده درمان معتادان متجاهر است
اشتغال حقله گمشده درمان معتادان متجاهر است
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه، حقله گمشده درمان معتادان متجاهر را اشتغال بعد از درمان ذکر کرد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کرمانشاه، علی شمشیری در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر كه با حضور استاندار كرمانشاه در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد؛ با بیان اینکه هزینه نگهداری هر فرد معتاد ۲۶ هزار تومان در روز است، گفت: برای تکمیل و تجهیز سولههای کارگاهی (حرفهآموزی برای اشتغال معتادان متجاهر)، سیستم فاضلاب، سرمایشی، گرمایشی و تعمیرات تاسیساتی ساختمان ماده ۱۶ کرمانشاه حدود ۲ میلیارد تومان اعتبار برآورد شده است.

خبر جدید  رواج آفت مال‌طلبی و دنیاگرایی در جامعه مهار شود

وی حقله گمشده درمان معتادان متجاهر را اشتغال بعد از درمان ذکر کرد و گفت: بر همین اساس برای اینکه معتادان نجاتیافته دوباره به اعتیاد رو نیاورند، یکی از اولویتهای ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزاری کارگاههای فنی و حرفهای برای آموزش و ایجاد اشتغال این افراد است.

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه سولههای ماده ۱۶ کرمانشاه را برای بحث آموزش قدیمی و فرسوده دانست که باید برای احداث سولههای جدید و تعمیر و تجهیز آن از محل اعتبارات استانداری برای آنها اعتبار تخصیص داده شود.

خبر جدید  اعتبارات عمرانی ورزش در کرمانشاه ۲۰۰ درصد افزایش یافت

شمشیری با بیان اینکه آموزش پیشگیری از اعتیاد از مهدهای کودک تا دستگاههای اجرایی و واحدهای صنعتی در دستور کار این ستاد است، گفت: مهمترین مقوله مبارزه با مواد مخدر پیشگیری است.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: اشتغال حقله گمشده درمان معتادان متجاهر است

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ۴۳ هزار و ۸۱۹ داوطلب در حوزه‌های امتحانی استان کرمانشاه به رقابت می‌پردازند
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه