12:08:49 - یکشنبه 28 آوریل 2019
اشتغال زایی ملاک ارزیابی مدیران میراث فرهنگی
اشتغال زایی ملاک ارزیابی مدیران میراث فرهنگی
استاندار کرمانشاه گفت: هم‌اکنون نرخ مشارکت اقتصادی استان کرمانشاه از میانگین کشوری بالاتر رفته که این بیانگر تمایل مردم برای نقش‌آفرینی بیشتر در اقتصاد استان است.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کرمانشاه امید قادری امروز (۷ اردیبهشت ۹۸) در کمیته اشتغال و سرمایه گذاری میراث فرهنگی اشتغال زایی ملاک ارزیابی مدیران میراث فرهنگیاستان با تاکید بر ضرورت توجه به طرحهای اشتغالزایی و اقدامات لازم در این باره خاطر نشان کرد: موضوع مهم اشتغال و اشتغالزایی از مباحث جدی در کشور به شمار میرود و از جمله مطالباتی است که بایستی از هر شیوه و تعامل سازندهای برای رفع این مشکل کوشید.
او با تاکید بر اینکه روئسای شهرستانها تعامل بیشتری با کار گروه اشتغال شهرستانها و رسانهها داشته باشند، اظهار داشت: سه شهرستان نخستی که عملکرد بالایی از نظر اشتغال زایی داشته باشند مورد تقدیر و شهرستانهای ضعیف توبیخ خواهند شد.
قادری افزود: باید تعامل با رسانهها و مطبوعات محلی و ارایه چهره واقعی و مطلوب از عملکرد میراث فرهنگی را در دستور کار قرار دهید که هر دستاورد و موفقیتی که به دست میآید، به طور قطع حاصل تعامل و اطلاع رسانی مطلوب است.
مدیر میراث فرهنگی استان کرمانشاه اجرای دقیق قوانین و ضوابط مربوطه جهت پرداخت تسهیلات را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: باید با نظارتهای مستمر و دقیق از به انحراف کشیدن تسهیلات اشتغال زا جلوگیری شود.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  برگزاری جشن نیکوکاری سال ۹۷ با شعار" عیدی برای همه"
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه