11:24:23 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
اصحاب رسانه باید در مقابل تهاجمات دشمن انقلابی عمل کنند
اصحاب رسانه باید در مقابل تهاجمات دشمن انقلابی عمل کنند
کرمانشاه_مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: اصحاب رسانه امروز هم باید همچون دوران دفاع مقدس در مقابل تهاجمات دشمن انقلابی عمل کنند.

حسن موحد در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه اصحاب رسانه در جنگ نرم دشمن خط مقدم هستند، اظهار داشت: اصحاب رسانه پرچمداران و علمداران مقابله با دشمن هستند.

وی با بیان اینکه آمریکا و صهیونیست در راس دشمنی با ملت ایران قرار دارند، افزود: امروز اصحاب رسانه می توانند پایگاهی برای بیان مظلومیت ملت ها و دفاع از جبهه مقاومت باشد.

مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه بیان کرد: اصحاب رسانه رسالت خطیری از سوی آحاد جامعه را برعهده دارد که باید به دفاع از آرمان‌های مردم بپردازد.

خبر جدید  ۱۵۰ بسته معیشتی بین اصحاب رسانه کرمانشاه توزیع می شود

وی گفت: یکی از اقدامات بزرگ بسیج رسانه برگزاری جشنواره ابوذر است که اینک در مرحله استانی قرار دارد و تا امروز ۱۰۵۹ اثر فاخر از سوی فعالان عرصه رسانه در موضوعات اعلام شده به این جشنواره ارسال شده است.

موحد با بیان اینکه تعداد آثار ارسالی به جشنواره ابوذر در نوع خود بی نظیر بوده است، تصریح کرد: اصحاب رسانه همانطور که در دوران دفاع مقدس سد محکمی بودند امروزه هم باید در برابر تهاجمات دشمن انقلابی عمل کنند.

خبر جدید  بیشترین آمار متوفی در تصادفات عابرین پیاده‌اند

وی گفت: امروزه در کنار این فتوحات شهدا، اصحاب رسانه رسالت سنگینی دارند تا این پیام فرخنده را به دنیا مخابره کند.

مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه بیان کرد: در جشنواره سراسری ابوذر در حال حاضر آثار فاخری به دبیرخانه ارسال شده در کنار جشنواره ابوذر کارگاه های آموزش سخنرانی و تکنیکهای فن بیان نیر در دانشگاه آزاد برگزار شد که با استقبال خوبی مواجه شد.

خبر جدید  کارت خبرنگاری ویژه برای خبرنگاران ورزشی صادر خواهیم کرد

موحد از ادامه دوره‌های خبرنگاری از متمرکز استانی به شهرستانی جهت تربیت نیروی انسانی برای عرصه های سواد رسانه‌ای و برگزاری نشستهای گفتمان اصحاب رسانه درباره دستاوردهای انقلاب به صورت منظم در دهه فجر و نیز نشست هم اندیشی باحضور اصحاب رسانه خبر داد.

کد خبر ۴۵۰۱۲۳۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه