11:42:42 - پنج‌شنبه 23 مه 2019
اصناف کرمانشاه ۱۸ میلیارد ریال تخلف کردند
اصناف کرمانشاه ۱۸ میلیارد ریال تخلف کردند
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: همزمان با تشدید نظارت بر بازار در ماه رمضان طی هفته گذشته ۱۸ میلیارد ریال تخلف از اصناف استان کرمانشاه کشف شد.

مسعود بیگلری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از تشکیل ۸۳ فقره پرونده تخلف اصناف طی هفته گذشته در استان خبرداد و اظهار داشت: ارزش ریالی پروندههای تشکیل شده برای اصناف متخلف ۱۸ میلیارد ریال بوده که به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

وی عنوان کرد: در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و تشدید بازرسی و نظارت از واحدهای صنفی، طی هفته گذشته ۱۷۶۵ مورد بازرسی از سطح بازار انجام و در نهایت ۸۳ فقره پرونده تخلف تشکیل شد.

بیگلری با بیان اینکه در این مدت ۱۳۶ مورد گزارش مردمی از طریق سامانه ۱۲۴ ثبتشده است گفت: عمده تخلفات کشف شده مربوط به گرانفروشی کالاهایی از جمله گوجهفرنگی، رب گوجه، روغن جامد، سیبزمینی، برنج ایرانی، روغن موتور و شن و ماسه است.

خبر جدید  فضای کسب و کار در استان کرمانشاه مناسب نیست

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرفکنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه افزود: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان در قالب طرحی بر فروش کالاهای اساسی مردم مانند روغن سرخ کردنی، شیر، پنیر، کره، شکر، چای، کشک مایع و زولبیا و بامیه که بیشترین مصرف را دارند بیش از پیش نظارت میشود.

خبر جدید  تعطیلی مرغداری‌ها و افزایش قیمت نهاده‌ها عامل گرانی مرغ در کرمانشاه است

انتهای پیام/ ز


منبع :: اصناف کرمانشاه ۱۸ میلیارد ریال تخلف کردند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه