13:38:28 - یکشنبه 18 فوریه 2018
اطلاعیه شماره ۶ پرونده مکتب فرش گلیم و گبه کرمانشاهان
اطلاعیه شماره ۶ پرونده مکتب فرش گلیم و گبه کرمانشاهان
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادسرای استان کرمانشاه، اطلاعیه شماره ۶ پرونده مکتب فرش گلیم و گبه کرمانشاهان توسط دادسرای کرمانشاه اعلام شد. در این اطلاعیه آمده است: ۱-  به اطلاع شکات محترم پرونده مکتب فرش گلیم و گبه کرمانشاهان می‌رساند، طبق زمانبندی دقیق قبلی، محاکمه متهمین پرونده در سه جلسه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادسرای استان کرمانشاه، اطلاعیه شماره ۶ پرونده مکتب فرش گلیم و گبه کرمانشاهان توسط دادسرای کرمانشاه اعلام شد.

در این اطلاعیه آمده است:

۱-  به اطلاع شکات محترم پرونده مکتب فرش گلیم و گبه کرمانشاهان می‌رساند، طبق زمانبندی دقیق قبلی، محاکمه متهمین پرونده در سه جلسه پیاپی از بیست و سوم تا بیست و پنجم بهمن ماه با حضور متین و آگاهانه قریب به هزار نفر از شکات و وکلای محترم معاضدتی ایشان برگزار شد.

خبر جدید  پیام تبریک مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه به مناسبت روز تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی

۲- متهمین و وکلای محترم تسخیری ایشان نیز دفاعیات خود را مطرح کردند و از اتهامات مندرج در کیفرخواست دفاع کردند.

۳- در این جلسه جهت حفظ حقوق مردم،   از کارشناسان مختلفی در حوزه های اقتصادی،   پولی،   بانکی، فرش و غیره نیز برای توضیحات کارشناسی و تخصصی دعوت شد که نظرات کارشناسی خود را به حضور دادگاه و شکات حاضر ارائه کردند.

۴- پس از ختم دادرسی مطابق ماده ۴۰۴ ناظر به ماده ۳۷۴ قانون آیین دادرسی کیفری دادگاه یک هفته برای صدور رای مهلت دارد.

خبر جدید  آغاز مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف از پنجم اردیبهشت

۵- با ملاحظه ماده ۳۷۸ همان قانون دادگاه ۳ روز هم برای تایپ رای و تبدیل شدن به دادنامه زمان دارد که مجموعاً از آخرین جلسه رسیدگی ۱۰روز محاسبه می‌شود تا طرفین پرونده از تصمیم دادگاه مطلع شوند.

۶- چنان که تاکنون صورت گرفته، تمام مراحل تشکیل، ثبت شکایت، تحقیقات، صدور قرار جلب به دادرسی، صدور کیفرخواست و برگزاری دادگاه این پرونده ی بزرگ، به شکل فوق العاده برگزار شده و قطعاً پس از صدور حکم قطعی و پایان مرحله ی دادرسی آنچه موجود باشد پس از جلب نظر کارشناسی و در اجرای احکام دادسرا در یک زمان واحد به مالباختگان پرداخت خواهد شد.

خبر جدید  سبک زندگی مهم‌ترین موضوع برگزاری گفتمان‌های دینی در کرمانشاه

۷-  مراجعه حضوری هرکدام از شکات محترم به هیچ وجه موجب اولویت در پرداخت نخواهد داشت و  بجاست مالباختگان ضمن حفظ متانت و صبوری تا آخرین مراحل جرا نیز  اعتماد خود به دستگاه قضایی را حفظ و منتظر اطلاعیه های بعدی باشند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه