11:30:51 - دوشنبه 29 آوریل 2019
اعتبار تخصیص یافته برای لکه‌گیری جاده‌های کرمانشاه ۵ درصد اعتبار مورد نیاز است
اعتبار تخصیص یافته برای لکه‌گیری جاده‌های کرمانشاه ۵ درصد اعتبار مورد نیاز است
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: اعتبار تخصیص یافته برای لکه‌گیری و روکش آسفالت جاده‌های استان کرمانشاه تنها پنج درصد اعتبار مورد نیاز برای این اقدام است.

فریبرز کرمی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: اعتبار مورد نیاز برای لکهگیری و روکش آسفالت راههای استان کرمانشاه حداقل ۱۰۰۰ میلیارد تومان است اما اعتبار تخصیص یافته برای این اقدام ۵۰ میلیارد تومان معادل پنج درصد اعتبار مورد نیاز است.

وی بااشاره به اینکه برای رفع نقص، لکهگیری و روکش آسفالت جادههای استان کرمانشاه به مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان با پیمانکاران قرارداد منعقد شده است عنوان کرد: با توجه به ۵۰ میلیارد اشاره به اینکه تومان اعتبار استان در این زمینه به طور قطع بخشی از طلب پیمانکاران به سال آینده موکول میشود.

خبر جدید  راه‌آهن تا پایان سال ۹۸ به اسلام‌آباد غرب می‌رسد

کرمی با بیان اینکه با توجه به محدودیت اعتبارات برای رفع نقص جادههای استان، راههای شریانی و دارای تردد بالا و نیازمند ایمنی بیشتر در اولویت قرار دارند گفت: پیمانکاران در مناطق گرمسیری در حال فعالیت هستند اما در سایر مناطق شرایط جوی مانع ازفعالیت شده است.

مدیرکلراهداری و حمل و نقل جادهای استان کرمانشاه با اشاره به سرقت تابلوهای مسیرنما در جادههای استان بیان کرد: نصب دوباره این تابلوها هزینهبر است و از طرف دیگر ایمنی جاده به خطر میافتد اما با استفاده از نوعی تابلو مسیرنما منعطف که با هزینه بسیار از خارج از کشور وارد میشود امکان سرقت وجود ندارد.

خبر جدید  تداخل‌ها در شوراهای اسلامی استان کرمانشاه باید به صفر برسد

کرمی با بیان اینکه نگهداری راه از وظایف راهداری است عنوان کرد: بیش از ۱۹ هزار راننده حمل و نقل عمومی دارای کارت هوشمند در استان کرمانشاه وجود دارد و ۱۷ هزار دستگاه ناوگان بار و مسافر در سطح استان فعالیت میکند.

وی با اشاره به اینکه سالانه بیش از ۹ میلیون تن بار و بیش از دو میلیون مسافر در سطح استان جابهجا میشود گفت: با توجه به ارتباط مستقیم بین راهداری و حمل و نقل و فراهم شدن زیرساختها برای حمل و نقل ایمن، تأمین اعتبار و پیگیری رفع نقص جاده به عهده این اداره کل است.

خبر جدید  ‌فاز نخست مجتمع ذوب‌آهن بیستون با حضور رئیس‌جمهور به بهره‌برداری رسید‌

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه