20:43:08 - یکشنبه 4 فوریه 2018
اعزام جهادگران بسیجی دامپزشکی به مناطق محروم استان کرمانشاه
اعزام جهادگران بسیجی دامپزشکی به مناطق محروم استان کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مدیر کل دامپزشکی اظهار داشت: به مناسبت دهه مبارک فجر بسیجیان اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه با همکاری بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان اقدام به برگزاری یک اردوی جهادی کردند.   نادر پرور با بیان اینکه این اردوی جهادی در راستای محرومیت زدایی و کمک به قشر

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مدیر کل دامپزشکی اظهار داشت: به مناسبت دهه مبارک فجر بسیجیان اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه با همکاری بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان اقدام به برگزاری یک اردوی جهادی کردند.

 

نادر پرور با بیان اینکه این اردوی جهادی در راستای محرومیت زدایی و کمک به قشر تولیدکننده انجام شده گفت: در این اردوی جهادی اقداماتی از قبیل سمپاشی رایگان دام و جایگاه نگهداری دام، ویزیت و درمان رایگان دام ها و واکسیناسیون تب برفکی توسط بسیجیان انجام شد.

خبر جدید  برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) در اسلام آبادغرب

 

مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه، جلوگیری از انتشار بیماری های دامی، حفظ و حراست از سرمایه های دامی وارتقاء سطح بهداشت دام را از دیگر اهداف برپایی این اردوی جهادی عنوان کرد.

 

دکتر پرور همچنین خاطرنشان کرد: در این اردوی جهادی ۲۵ نفر از بسیجیان اداره کل دامپزشکی استان و اعضای بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی در قالب ۴ تیم اقدام به واکسیناسیون رایگان و ارائه خدمات به روستاهای منطقه محروم سرفیروزآباد نمودند.

خبر جدید  برگزاری نشست نهضت روشنگری در سپاه سنقر

 

این مقام مسئول با اشاره به حضور یک دامپزشک و یک کارشناس دامپزشکی در هر اکیپ، افزود: اکیپ های اعزامی همچنین به ارائه مشاوره در خصوص نحوه صحیح تغذیه دام و جیره مطلوب به دامداران پرداختند.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه