11:02:43 - دوشنبه 19 فوریه 2018
اعزام دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به مناطق عملیاتی
اعزام دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به مناطق عملیاتی
کاروان راهیان‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعزام جوانان به اردوی راهیان نور را فرصت مناسب برای آشنایی این قشر با دفاع مقدس بیان کرد و اظهار داشت: دفاع جانانه رزمندگان اسلام در ۸

کاروان راهیان‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعزام جوانان به اردوی راهیان نور را فرصت مناسب برای آشنایی این قشر با دفاع مقدس بیان کرد و اظهار داشت: دفاع جانانه رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و مهمترین وظیفه در حال حاضر انتقال ارزشهای ایثار و فداکاری به قشر جوان کشور است.

 

سید رضا میر باقری با تاکید براینکه نباید ایثارو فداکاری های دوران مقدس به فراموشی سپرده شود، افزود: راهیان نور یک حرکت عظیم و بی بدیل فرهنگی است و اگر روحیه استکبار ستیزی درملت ما نهادینه شود نقشه های شوم دشمن خنثی خواهد شد.

خبر جدید  برگزاری کارگاه مهارت افزایی اقتصاد مقاومتی در سپاه ناحیه عشایری

 

وی با تاکید بر اینکه در دوران دفاع مقدس به تمامیت ارضی و اقتدار جمهوری اسلامی دست یافتیم و موفق به تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی شدیم، افزود: ما باید از شهدایی که جان و هستی خود را در راه کشور داده اند، تقدیر کنیم و این امر یک وظیفه ملی است.

خبر جدید  برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه امام خمینی (ره) کرمانشاه

 

وی گفت: دانشجویان با هدف زنده نگه داشتن ارزش های دوران هشت سال دفاع مقدس و تجدید پیمان با شهدای گرانقدر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: با هدف آشنایی با مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت و حفظ روحیه ایثار و ایستادگی در قالب دو اتوبوس خواهران که از تاریخ ۲۳ اسفندماه تا ۲۷ اسفند ماه و یک اتوبوس برادران از تاریخ ۲۲تا ۲۶ اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

خبر جدید  حفظ و حراست از انقلاب اسلامی ادامه دادن راه شهدا است

 

این اردو به همت بسیج دانشجویی دانشگاه  برگزار و طی آن  دانشجویان از مناطق عملیاتی فتح المبین،  اروندکنار،خرمشهر،طلائیه، شلمچه،هویزه،دهلاویه،چزابه ، فکه، کانال کمیل  و بیمارستان صحرایی امام علی(ع)  بازدید خواهند کرد.از دیگر اهداف این اعزام‌ها تشریح ارزش‌های دفاع مقدس و انتقال پیام ایستادگی ملت ایران به نسل امروز برای مصون ماندن کشور از گزند آسیب‌ها است.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه