11:15:37 - یکشنبه 4 مارس 2018
اعزام ۱۵۰۰ دانشجوی کرمانشاهی به مناطق عملیاتی
اعزام ۱۵۰۰ دانشجوی کرمانشاهی به مناطق عملیاتی
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: ۱۵۰۰ دانشجو در استان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند.  مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه اظهار داشت:  با توجه به منویات  مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) امروز اردوهای راهیان نور یک گنج است که می تواند برای افراد جامعه مفید

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: ۱۵۰۰ دانشجو در استان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند.

 مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه اظهار داشت:  با توجه به منویات  مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) امروز اردوهای راهیان نور یک گنج است که می تواند برای افراد جامعه مفید واقع شود.

 

صلاح الدین قره تپه  تصریح کرد: امروز همه ما باید توجه داشته باشیم که هرچه در این مملکت داریم به برکت خون شهداست که این موضوع می طلبد تا نسبت به  آداب، دستور، روش و پیام شهدا توجه  لازم داشته باشیم.

خبر جدید  معرفی تیم های برتر مسابقات فوتسال جشنواره بسیج دانش آموزی دالاهو

 

وی گفت: توجه داشتن به آرمان های شهدا باعث خواهد شد تا تمامی نقشه ها و توطئه های دشمنان خنثی شود و ما به نقطه مطلوب دست یابیم.

 

وی خاطر نشان کرد: اردوهای راهیان نور فرصتی مناسب برای دانشجویان و جوانان است تا با رشادتهای شهدا و رزمندگان از نزدیک آشنا شوند.

خبر جدید  تحلیل و بررسی کتاب "ماموستا" در کرمانشاه

 

وی اظهار داشت: بسیج دانشجویی استان درصدد اعزام ۱۵۰۰ دانشجو به مناطق عملیاتی جنوب در قالب کاروان های راهیان نور است.

وی گفت: این کاروان ها از دانشگاه های مختلف از جمله آزاد اسلامی، رازی، علوم پزشکی، پیام نور، صنعتی، علمی-کاربردی و فنی و حرفه ای در سطح استان اعزام می شوند.

 

وی با اشاره به اینکه اعزام های مذکور از پانزدهم اسفند ماه آغاز شده از ادامه یافتن اردوهای راهیان نور دانشجویی تا بیست و هشتم اسفند خبر داد.

خبر جدید  تعطیلی مدارس نوبت صبح شهرستان سرپلذهاب

 

این مسوول با بیان اینکه کاروان های دانشجویی از بسیاری از یادمان ها و مناطق عملیاتی جنوب بازدید می کنند افزود: امکانات لازم نظیر اتوبوس، اسکان، تامین غذا و همانگی با بهداری جهت تهیه آمبولانس برای کاروانها تدارک دیده شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه