12:33:18 - جمعه 16 فوریه 2018
اعزام ۲۳۰ مبلغه در ایام فاطمیه به مناطق مختلف استان کرمانشاه
اعزام ۲۳۰ مبلغه در ایام فاطمیه به مناطق مختلف استان کرمانشاه
گروه معارف- کارشناس امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: در ایام فاطمیه دوم ۲۳۰ مبلغه به مناطق مختلف استان کرمانشاه اعزام می‌شوند. افسانه تیرانداز، کارشناس امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از اعزام ۲۳۰ مبلغه در ایام فاطمیه دوم به مناطق مختلف استان کرمانشاه خبر داد.وی افزود: از

گروه معارف- کارشناس امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: در ایام فاطمیه دوم ۲۳۰ مبلغه به مناطق مختلف استان کرمانشاه اعزام می‌شوند.

افسانه تیرانداز، کارشناس امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از اعزام ۲۳۰ مبلغه در ایام فاطمیه دوم به مناطق مختلف استان کرمانشاه خبر داد.
وی افزود: از این تعداد ۱۵۰ مبلغه به مساجد، مدارس و هیئت‌های مذهبی شهر کرمانشاه اعزام می‌شوند.
تیرانداز تصریح کرد: محور فعالیت بانوان مبلغه در این ایام موضوعات عفاف و حجاب، معرفت دینی، تربیت و اخلاق دینی در مدارس خواهد بود.
اقدام فعالین فرهنگی در زمینه اهمیت حجاب و عفاف
کارشناس امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی کرمانشاه اظهار کرد: بانوان مبلغه در مساجد شهری و روستایی با اجرای برنامه‌هایی چون سخنرانی، تفسیر، پاسخ به شبهات دینی و بیان سیره حضرت زهرا(س) به بیان مباحث حجاب و عفاف از دیدگاه آن حضرت می‌پردازند.
وی درادامه با اشاره به گسترش بدحجابی که از اهداف شوم علیه اعتقادات و باورهای اسلامی است، گفت: با انجام امور فرهنگی همراه با مخاطب‌شناسی می‌توان مسأله پوشش اسلامی را بیش از پیش در جامعه تقویت کرد.
تیرانداز تصریح کرد: باید برای ایجاد بسترهای فرهنگی برنامه‌ریزی شود چرا که امروز باورها و اعتقادات دینی مردم مورد هجمه قرار گرفته است.
کارشناس امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با تأکید بر اهمیت کار فرهنگی در زمینه حجاب و عفاف اظهار کرد: فعالین فرهنگی باید در زمینه اهمیت حجاب و عفاف و ایجاد امنیت حاصل از آن در جامعه اقدام کنند.
انتهای پیام/

خبر جدید  حادثه رانندگی در استان کرمانشاه ۶ کشته به جا گذاشت

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه