3:26:04 - جمعه 28 دسامبر 2018
اعطای تسهیلات بیمه به بانوان فعال قرآنی شهرستان کنگاور
اعطای تسهیلات بیمه به بانوان فعال قرآنی شهرستان کنگاور
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ کارشناس امور بانوان فرمانداری کنگاور با اشاره به اعطای تسهیلات بیمه به بانوان فعال قرآنی و بانوان خانه‌دار این شهرستان از برگزاری جلسه هماهنگی در این خصوص با همکاری اداره تأمین اجتماعی کنگاور و هماهنگی فرمانداری این شهرستان خبر داد.

الهه سوری، کارشناس امور بانوان فرمانداری شهرستان کنگاور در گفتوگو با ایکنا از کرمانشاه، گفت: جلسهای با همکاری اداره تأمین اجتماعی کنگاور و هماهنگی فرماندار این شهرستان درخصوص بیمه بانوان فعال قرآنی کنگاور باحضور ۶۰ نفر از فعالان این عرصه در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
وی افزود: در این جلسه موضوعات مختلفی از جمله بیمه بانوان خانهدار و فعال قرآنی شهرستان و زمینه فراهم ساختن اعطای تسهیلات به آنان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
سوری با اشاره به اینکه در این جلسه کارشناس بیمه تأمین اجتماعی شهرستان کنگاور به تشریح عملیاتیسازی راهکارهای ارائه شده در این خصوص پرداخت، اظهار کرد: امور بانوان فرمانداری با هدف تسریع در روند بررسی بیمه بانوان فعال قرآنی و خانهدار این شهرستان برگزاری این جلسه را برنامهریزی و برگزار کرد.
وی در پایان بیان کرد: تسریع روند بیمه بانوان فعال قرآنی و بانوان خانهدار و اعطای تسهیلات به آنان از دیگر اهدافی برگزاری این جلسه بود.
انتهای پیام
منبع :: http://kermanshah.iqna.ir

خبر جدید  تأثیر انواع رسانه‌ها بر سبک زندگی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه