11:24:30 - جمعه 11 ژانویه 2019
اعطای مشوق به سرمایه گذاران مرکز توانمندسازی معتادان بهبود یافته استان
اعطای مشوق به سرمایه گذاران مرکز توانمندسازی معتادان بهبود یافته استان
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حکمی امید قادری را بعنوان مدیرکل جدید میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، هوشنگ بازوند در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اظهار داشت: اعطای مشوق به سرمایه گذاران مرکز توانمندسازی معتادان بهبود یافته استانبسیاری از معتادان بهبود یافته به دلیل نداشتن شغل، سرپناه مناسب و همچنین قرار گرفتن در محیطهای آلوده دوباره به دام اعتیاد گرفتار میشوند به همین دلیل ساخت یک مرکز توانمندسازی که معتادان بهبود یافته پس از ترک بتوانند از آسیبهای اجتماعی بخصوص اعتیاد دور بمانند ضروری به نظر میرسید.
وی افزود: در همین رابطه ساخت مرکز نگهداری معتادین بهبود یافته استان در کنگاور برای ایجاد اشتغال و بکارگیری معتادان در دستور کار قرار گرفته است.
استاندار کرمانشاه با دعوت از سرمایه گذران و واحدهای تولیدی برای حضور در مرکز توانمندسازی معتادان بهبود یافته استان، تصریح کرد: صاحبان این واحدها از چند سال معافیت و تخفیفهای مالیاتی برخوردار و تا مدتی نیز از پرداخت حق بیمه معاف خواهند شد.
بازوند افزود: همچنین با فراهم شدن خدمات زیرساختی مثل آب، برق، گاز و … هزینههای تولیدی این واحدها به حدود نصف کاهش مییابد.
وی با اشاره به اینکه ساخت این اردوگاه به ۴۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد، از دستگاههای متولی خواست تا اقدام لازم برای جذب هرچه سریعتر اعتبار مورد نیاز را انجام و عملیات اجرایی این مرکز را به سرعت آغاز کنند.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  همکاری مردم نقش مهمی در شناسایی محتکران دارد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه