14:41:14 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
اعلام آمار ثبت‌نام کنندگان در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در کرمانشاه
اعلام آمار ثبت‌نام کنندگان در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در کرمانشاه
گروه فعالیت‌های قرآنی- معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه آمار ثبت‌نام کنندگان در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم را به تفکیک شهرستان‌های استان اعلام کرد. محسن کرمیان، معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با اعلام آمار ثبت‌نام کنندگان آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در استان، گفت: ثبت‌نام در

گروه فعالیت‌های قرآنی- معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه آمار ثبت‌نام کنندگان در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم را به تفکیک شهرستان‌های استان اعلام کرد.

محسن کرمیان، معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با اعلام آمار ثبت‌نام کنندگان آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در استان، گفت: ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ۱۸ آذرماه سال‌جاری در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
وی افزود: آمار ثبت‌نام کنندگان شهرستان‌های استان کرمانشاه در آزمون اسفندماه در دو بخش بانوان و آقایان در آزمون حفظ کتبی و شفاهی در شهر کرمانشاه در بخش بانوان در آزمون کتبی حفظ ۱۴۲۱ نفر و در بخش آقایان نیز ۳۶۱ شرکت‌کننده داشته‌ایم که این آمار در آزمون شفاهی حفظ ۱۱۹۲ نفر در بخش بانوان و ۴۴۰ نفر در بخش آقایان بوده است.
کرمیان اظهار کرد: آمار ثبت‌نام شدگان در آزمون کتبی رشته‌های مفاهیم، معارف و آزمون الکترونیکی در دو بخش بانوان و آقایان به ترتیب ۳۴۳، ۱۳۲ و ۵۰ نفر بوده است که در مجموع در شهرستان کرمانشاه ۳۹۳۹ شرکت‌کننده در این آزمون شرکت‌کننده داشته‌ایم.

خبر جدید  ارسال لیستی از نشریات کرمانشاه به وزارت ارشاد برای دریافت کاغذ یارانه ای

اعلام آمار ثبت‌نام کنندگان در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در کرمانشاه
معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه به آمار ثبت‌نام کنندگان در شهرستان‌های استان نیز اشاره و عنوان کرد: تعداد شرکت‌کنندگان در شهرستان اسلام‌آبادغرب دررشته حفظ کتبی در دو بخش بانوان و آقایان ۴۷۴ نفر و در رشته حفظ شفاهی ۶۹۴ نفر است و در رشته‌های کتبی مفاهیم، معارف و آزمون الکترونیکی به ترتیب این تعداد ۹۸، ۱۹ و ۹ شرکت‌کننده است.
وی گفت: در شهرستان پاوه در رشته کتبی حفظ و شفاهی در مجموع شرکت‌کنندگان در بخش بانوان و آقایان ۹۲۸ نفر است که در آزمون رشته کتبی مفاهیم ۲۳ نفر و آزمون الکترونیکی ۳ شرکت‌کننده داشته‌‌ایم.
کرمیان با اشاره به آمار ثبت‌نام کنندگان شهرستان سنقر، اظهار کرد: ۲۶۸ نفر از بانوان در آزمون کتبی حفظ در این شهرستان شرکت کرده‌اند که این تعداد در رشته آزمون شفاهی ۵۷۵ شرکت‌کننده بوده همچنین در این شهرستان تعداد ثبت‌نام کنندگان در رشته‌های کتبی مفاهیم، معارف و آزمون الکترونیکی ۲۱ نفر بوده است.
معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه گفت: در شهرستان دالاهو ۷۵۸ شرکت‌کننده در آزمون‌های حفظ کتبی و شفاهی و رشته‌های کتبی مفاهیم و آزمون الکترونیک داشته‌ایم.
وی افزود: در شهرستان صحنه این آمار در دو بخش بانوان و آقایان در رشته‌های حفظ کتبی و شفاهی و رشته‌های کتبی مفاهیم، معارف و آزمون الکترونیک ۵۸۷ شرکت‌کننده بوه است.
کرمیان تصریح کرد: این آمار در شهرستان کنگاور ۵۲۷ شرکت‌کننده در رشته‌های حفظ کتبی، شفاهی، کتبی مفاهیم، کتبی معارف و آزمون الکترونیکی در دو بخش بانوان و آقایان بوده است.
معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه اظهار کرد: این آمار در شهرستان‌های سرپل‌ذهاب و جوانرود به ترتیب ۳۸۵ و ۳۸۴ شرکت‌کننده در رشته‌های یاد شده است.
وی گفت: در شهرستان هرسین ۲۶۸ شرکت‌کننده و در شهرستان روانسر ۱۸۹ نفر در آزمون اسفندماه ۹۶ ثبت‌نام کننده در دو بخش بانوان و آقایان به تفکیک در رشته‌های یاد شده داشته‌ایم.
کرمیان اظهار کرد: این آمار در شهرستان‌های گیلان‌غرب، قصرشیرین و ثلاث‌باباجانی به ترتیب ۹۲، ۵۱ و ۶ نفر برای شرکت در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم بوده است.
معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه درپایان تعداد کل شرکت‌کنندگان در این آزمون در استان کرمانشاه را ۱۰۳۹۵ نفر اعلام کرد.
انتهای پیام/

خبر جدید  مسابقه «فجر انقلاب» در کرمانشاه برگزار می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه