23:09:17 - چهارشنبه 10 آوریل 2019
اعلام انزجار دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی از اقدام اخیر آمریکا
اعلام انزجار دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی از اقدام اخیر آمریکا
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در محکومیت اقدام آمریکا در تروریست‌نامیدن سپاه پاسداران، تجمع و با صدور بیانیه‌های مختلف از سپاه حمایت کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان در حمایت از سپاه پاسداران و محکومیت اقدام آمریکا درباره قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریست صبح امروز تجمع اعتراضآمیزی برگزار کردند.

دانشگاهیان واحد تاکستان در حالی که برگههایی حاوی عبارت #من_هم_یک_سپاهی_هستم در دست داشتند، تجمع اعتراضآمیزی برگزار کردند. همچنین در این تجمع دانشگاهیان شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند و با قرائت بیانیهای اقدام نابخردانه و خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

این تجمع صبح امروز پس از قرائت زیارت عاشورا، مقابل مسجد پیامبر اعظم(ص) این واحد دانشگاهی برگزار شد.

هیئت رئیسه، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر در اقدامی خودجوش با تجمع در میدان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر صهیونیست و با قرائت بیانیهای اقدام نابخردانه و مذبوحانه آمریکا را علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محکوم کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر ضمن محکوم کردن شدید اقدام غیرقانونی و خطرناک ایالات متحده آمریکا در قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمانهای تروریستی خارجی، این اقدام بیاساس را خطر عمدهای برای صلح و امنیت منطقهای و بینالمللی و نقض آشکار قواعد حقوق بینالملل و منشور ملل متحد میداند و بدیهی است رژیم ایالات متحده آمریکا تمام مسئولیتها و عواقب خطرناک این اقدام ماجراجویانه را برعهده خواهد داشت.

در پی اقدام غیرقانونی آمریکا در تروریستی نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، کارکنان سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در اقدامی خودجوش همزمان با فرارسیدن سوم شعبان سالروز میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار با تجمع در محل دانشکده سما با محکوم کردن اقدام اخیر دولت آمریکا، از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قاطعانه حمایت کردند.

این تجمع با حضور ریاست دانشکده سما، کارکنان و دانشجویان برگزار شد تا بدین وسیله از نیروهای جانبرکف و پرتلاش سپاه در مقابل این اقدام دولت آمریکا حمایت کنند.

تجمعکنندگان با سردادن شعارهای برادر سپاهی حمایتت میکنیم، نه سازش نه تسلیم، اللهاکبر اللهاکبر خامنهای رهبری، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا، انزجار خود را از اقدام شنیع آمریکا در قراردادن سپاه پاسداران در فهرست گروههای تروریستی اعلام کردند.

مجمع بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سیاستهای خبیثانه ترامپ را محکوم کرد.

جمعی از استادان، دانشجویان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی از بسیج اساتید، بسیج دانشجویی و پایگاه پرسنلی الغدیر پس از نماز ظهر و عصر روز جاری با حضور در مرقد دو شهید گمنام این واحد دانشگاهی فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر دادند و مراتب حمایت از سپاه و انزجار از رئیسجمهور آمریکا را اعلام کردند.

در این مراسم محمد دهقان فرمانده بسیج الغدیر بیانیه مجمع بسیج در پشتیبانی از سبزپوشان دلاور را قرائت کرد.

استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز ظهر امروز در مراسمی اقدام اخیر رئیسجمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

خبر جدید  برنامه دانشگاه آزاد کرمانشاه برای راه‌اندازی رشته‌های چندنظمی

ظهر امروز همگام با دانشگاههای آزاد اسلامی استان گلستان، دانشگاهیان واحد بندرگز در تجمعی اعتراضآمیز با سردادن شعارهای اللهاکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و من یک سپاهیام مواضع ضد ایرانی دولت آمریکا و همپیمانانش در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به شدت محکوم کردند و با قرائت بیانیهای حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

به منظور اعلام همبستگی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکوم کردن اقدام ظالمانه رژیم ستمگر و منفور آمریکا، امروز همزمان با تمام واحدها و مراکز دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گلستان، کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس پس از اقامه نماز ظهر و عصر در جوار شهدای گمنام، با تجدید میثاق با شهدای انقلاب اسلامی از این اقدام رژیم جنایتکار آمریکا که به زعم خود با حمله به سپاه دلیر و پاسداران عزیز سعی کرد به جنازه رو به موت رژیم صهیونیستی تنفس مصنوعی بدهد، اعلام انزجار کرده و با اظهار همبستگی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی، با سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نفرت خود را از رژیم تروریستی آمریکا و تصمیم نابخردانه این رژیم منفور اعلام کردند.

در پی اقدام غیرقانونی آمریکا در تروریستی نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دانشگاهیان دانشگاههای شهرستان سقز در محکوم کردن این اقدام و حمایت از نهاد انقلابی سپاه پاسداران تجمع کردند.

این تجمع با حضور اقشار مختلف دانشگاهیان، استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاهها در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز برگزار شد.

در پایان این تجمع با قرائت بیانیه دانشگاهیان شهرستان سقز در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پرچم آمریکا به آتش کشیده شد.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی در پی اقدام خصمانه آمریکا در قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمانهای تروریستی، با حمایت و قدردانی از تلاشها و مجاهدتهای ایثارگران عرصه ایثار و جهاد با انتشار بیانیهای اقدام نابخردانه و غیرقانونی دولت آمریکا را محکوم کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: در شرایطی که سپاه عزیز فاتح میدان جنگهای نیابتی علیه ایران اسلامی در کارزار عراق و سوریه شده است، اتهام تروریستی بودن این نهاد تأثیرگذار در منطقه از سوی حامیان تروریسم دولتی و بینالمللی طنز سیاسی به حساب خواهد آمد. ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی اقدام مذبوحانه رئیسجمهور ماجراجوی آمریکا در اعلان تروریستی بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محکوم میکنیم و آماده جانفشانی در مسیر اعتلای ارزشهای این نظام مقدس هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در پی تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط دولت آمریکا بیان کرد: پاسداران با تأسی از خط سرخ عاشورا جانانه در مسیر دفاع از ارزشها، کیان و شرف انقلاب اسلامی همواره گام برداشته و در این مسیر جان گرانمایه خود را فدا کردند.

خبر جدید  "اقتصاد مقاومتی" در آمریکا عملیاتی شد

حسین عباسپور افزود: اعلام سپاه پاسداران بهعنوان یک سازمان تروریستی و به تبع آن تروریست قلمداد کردن سرداران رشید سپاه و سخنان بیاساس سران آمریکا که خود مصداق بارز و روشن تروریست در جهانند و دستان جنایتکارشان به خون هزاران کودک، زن و مرد بیگناه آلوده است را نسبت به فرزندان برومند اسلام محکوم میکنیم.

درپی اظهارات نسنجیده و بیخردانه رئیسجمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه بیانیهای صادر کردند.

بسیج اساتید، دانشجویی و کارکنان، تشکلهای اسلامی سیاسی اساتید و دانشجویان و دفتر هماندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با صدور این بیانیه حمایت بیدریغ و همهجانبه خود را از سپاه اعلام کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: سخنان یاوهگویانه و بیخردانه اخیر رئیس جمهور آمریکا، سندی جدید و تازه از ماهیت اصلی و واقعی شیطان بزرگ «آمریکا» علیه جمهوری اسلامی ایران است. اقدام ماجراجویانه دولت ترامپ در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروههای تروریستی که نشانه ترس از قدرت و توان بازدارندگی این نهاد انقلابی است، استفاده از واژه جعلی به جای خلیج همیشه فارس، خروج از برجام، تشدید تحریمهای اقتصادی و دخالت در امور داخلی دور جدیدی از سیاستهای شکستخورده خود را متوجه میراث ماندگار انقلاب اسلامی که به تعبیر امام راحل «اگر سپاه نبود کشور هم نبود» کرده است.

در بخش دیگری از بیانیه تصریح شده است: دولتمردان آمریکایی خوب میدانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنها مانع استوار و قوی در برابر دستیابی به اهدافشان در منطقه خاورمیانه است، لذا دشمنی و بغض آنها علیه فرزندان برومند و جانبرکف ملّت در نیروهای مسلح بهویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طبیعی است. لذا جامعه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با محکومیت این سخنان سخیف و در راستای بیعت مجدد با آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری، حمایت بیدریغ و همهجانبه خود را از این نهاد مقدس و انقلابی اعلام میدارد.

بهمناسبت میلاد باسعادت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد(ع)، مراسم گرامیداشت روز جانباز در مسجد الزهراء دانشگاه آزاد اسلامی واحد علیآباد کتول برگزار شد.

در این مراسم که پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر برگزار شد، دانشگاهیان با اهدای هدایای نفیسی از هشت تن از استادان و کارکنان جانباز و ایثارگر واحد علیآباد کتول قدردانی کردند و بیانیهای از سوی شورای هماهنگی پویش حمایت از سپاه پاسداران دانشگاه آزاد اسلامی واحد علیآباد کتول مبنی بر انزجار دانشگاهیان از تصمیم رئیسجمهور آمریکا قرائت شد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علیآباد کتول انزجار و نفرت خویش را از یاوهسراییهای توهینآمیز و وقیحانه رئیسجمهور احمق آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران اعلام میداریم.

اعلام انزجار دانشگاهیان از آمریکا

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) در اعتراض به اقدام وقیحانه دولت آمریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز همزمان با نماز ظهر و عصر در مسجد دانشگاه تجمع کرده و با شعار مرگ بر آمریکا انزجار خود را از این اقدام اعلام کردند.

خبر جدید  حاشیه‌نگاری تصویری از راهپیمایی 22 بهمن در فجر چهلم

دانشجویان با قرائت بیانیه و فریاد تکبیر اعتراض خود را نسبت به این اقدام نشان دادند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: این اقدام مداخله گرانه و خصومت آمیز آمریکا در حالی صورت گرفت که خود حامی تروریست در منطقه و جهان است و نمونههای بارز آن سکوت در برابر بمباران شیمیایی ایران توسط رژیم بعث، حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم غزه، قتل عام مسلمانان میانمار و کشتار زنان و کودکان بی دفاع یمنی توسط آل سعود است. همچنین حمایتهای مالی و تسلیحاتی از گروههای تروریستی در دهه های اخیر در منطقه، همواره مشهود بوده است.

آمریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در اقدامی خبیثانه، درحالی تروریستی میخواند که همواره این نهاد در طول حیات چهل ساله خویش، پیشقدم در عرصههای مهم سیاسی و دفاعی، حامی مظلومین و مستضعفان جهان اسلام و خود قربانی تروریست بوده است. سپاهی که به نقل از مقام معظم رهبری، فرزند و تربیت یافته انقلاب است و بر گردن انقلاب، حق دارد.

پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز همزمان با نماز ظهر و عصر در مسجد دانشگاه تجمع کرده و با شعار مرگ بر آمریکا انزجار خود را از این اقدام اعلام کردند.

دانشجویان با قرائت بیانیه و فریاد تکبیر اعتراض خود را نسبت به این اقدام نشان دادند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: این اقدام مداخلهگرانه و خصومتآمیز آمریکا در حالی صورت گرفت که خود حامی تروریست در منطقه و جهان است و نمونههای بارز آن سکوت در برابر بمباران شیمیایی ایران توسط رژیم بعث، حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم غزه، قتل عام مسلمانان میانمار و کشتار زنان و کودکان بیدفاع یمنی توسط آل سعود است. همچنین حمایتهای مالی و تسلیحاتی از گروههای تروریستی در دهههای اخیر در منطقه، همواره مشهود بوده است.

آمریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در اقدامی خبیثانه، درحالی تروریستی میخواند که همواره این نهاد در طول حیات چهل ساله خویش، پیشقدم در عرصههای مهم سیاسی و دفاعی، حامی مظلومین و مستضعفان جهان اسلام و خود قربانی تروریست بوده است. سپاهی که به نقل از مقام معظم رهبری، فرزند و تربیتیافته انقلاب است و بر گردن انقلاب، حق دارد.

تجمع

انتهای پیام/۴۱۰۳/پ


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه