20:05:05 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
اعلام برگزیدگان مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه
اعلام برگزیدگان مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه
نتایج مرحله استانی بیست و چهارمین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در بخش دانشجویان، استادان و کارکنان به میزبانی واحد کرمانشاه اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمانشاه؛ نتایج مرحله استانی بیست و چهارمین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در بخش دانشجویان، استادان و کارکنانبه میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه اعلام شد.

در بخش دانشجویان رشته قرائت تحقیق برادران کیهان حسینی نفر اول از واحد کرمانشاه و رضا رحمانی نفر دوم از دانشکده سما کرمانشاه معرفی شدند ودر همین رشته و در بخش خواهران اسماء حمیدی از واحد کرمانشاه نفر اول شد.

در رشته قرائت ترتیل برادران محمدرسول جلیلزاده و امین یاری هر دو از واحد کرمانشاه اول و دوم شدند؛ در همین رشته و در بخش خواهران نیز مریم پانیاز از واحد کرمانشاه نفر اول معرفی شد.

خبر جدید  بازگشایی مرز خسروی برای اربعین آتی/ظرفیت‌های استان کرمانشاه

در بخش حفظ ۱۰ جزء مرحله استانی بیست و چهارمین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی بخش دانشجویان برادر برومند کریمی از واحد کرمانشاه نفر اول و در حفظ پنج جزء خواهران کوثر قنبری از واحد کرمانشاه نیز به عنوان نفر اول معرفی شدند.

در بخش استادان و در رشته قرائت تحقیق برادران؛ محمد رشیدی از واحد کرمانشاه نفر اول و یعقوب نادری از مرکز روانسر حائز رتبه دوم شد.

خبر جدید  مدیریت واحد سبب جلوگیری از هدررفت سرمایه دراستان

در بخش قرائت تحقیق استادان خواهر مریم سهرابی از واحد کرمانشاه نفر اول و در قرائت ترتیل برادر حسین ارشادینیا نفر اول از دانشکده سما کرمانشاه، در قرائت ترتیل بخش استادان خواهر طیبه زارعی نفر اول از واحد کرمانشاه و رشته حفظ ۲۰ جزء استادان برادر جعفر فیروزمندی از واحد کرمانشاه معرفی شد.

در بخش کارکنان در رشتهقرائت تحقیق برادران محمدامین تکلو نفر اول از دانشکده سما کرمانشاه، حسین غلامی از واحد کرمانشاه و جلال مرادی از واحد صحنه بهصورت مشترک نفر دوم معرفی شدند. در همین بخش و در رشته قرائت ترتیل برادر جلال سرور نفر اول از واحد کرمانشاه، عدنان صلاحی نفر دوماز مرکز روانسر و فردین رسولیان نفر سوم از دانشکده سما کرمانشاه حائز رتبه شدند.

خبر جدید  جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با 3 نماینده مجلس

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: اعلام برگزیدگان مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه