12:49:05 - یکشنبه 4 فوریه 2018
افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس«مرصاد» در استان کرمانشاه
افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس«مرصاد» در استان کرمانشاه
به صورت ویدئو کنفرانس و توسط رئیس جمهور، مرکز فرهنگی دفاع مقدس«مرصاد» در استان کرمانشاه همزمان با ۹ مرکز فرهنگی دیگر در کشور افتتاح شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، همزمان با چهارمین روز از دهه فجر و به این مناسبت امروز یکشنبه به صورت ویدئو کنفرانس و توسط رئیس جمهور، مرکز فرهنگی دفاع

به صورت ویدئو کنفرانس و توسط رئیس جمهور، مرکز فرهنگی دفاع مقدس«مرصاد» در استان کرمانشاه همزمان با ۹ مرکز فرهنگی دیگر در کشور افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، همزمان با چهارمین روز از دهه فجر و به این مناسبت امروز یکشنبه به صورت ویدئو کنفرانس و توسط رئیس جمهور، مرکز فرهنگی دفاع مقدس «مرصاد» در استان کرمانشاه همزمان با ۹ مرکز فرهنگی دیگر در کشور افتتاح شد.

خبر جدید  تحویل بیش از ۱۲هزار کانکس به زلزله‌زدگان

روحانی با حضور در موزه دفاع مقدس، ۱۰ مرکز فرهنگی را در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اصفهان، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، مازندران،  یزد و کرمانشاه افتتاح کرد.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه  و مسئولان ارشد نظامی و کشوری از حاضرین در مراسم افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس یادمان تنگنه مرصاد شهرستان اسلام آبادغرب استان کرمانشاه بودند.

خبر جدید  بهره برداري از ۵ طرح و پروژه در بخش حميل

مرکز فرهنگی دفاع مقدس مرصاد در کیلومتر ۳۵جاده کرمانشاه به اسلام آباد غرب (تنگه مرصاد) است و در جهت ترویج وانتقال ارزش های دفاع مقدس فعالیت خواهد کرد.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه