15:14:55 - شنبه 24 فوریه 2018
افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی در کرمانشاه
افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی در کرمانشاه
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار استان کرمانشاه با حضور معاون امور اقتصادی استانداری و جمعی از مسئولین و پژوهشگران استان، امروز(پنجم اسفند)در محل ساختمان آزمایشگاه مرکزی دانشگاه رازی کرمانشاه افتتاح شد. به گزارش خبرگزاری برنا؛مصطفی فیضی مسئول برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش استان کرمانشاه گفت: ۲۵ دستگاه اجرایی و ۳۰ شرکت دانش‌بنیان و واحدهای مستقر

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار استان کرمانشاه با حضور معاون امور اقتصادی استانداری و جمعی از مسئولین و پژوهشگران استان، امروز(پنجم اسفند)در محل ساختمان آزمایشگاه مرکزی دانشگاه رازی کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛مصطفی فیضی مسئول برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش استان کرمانشاه گفت: ۲۵ دستگاه اجرایی و ۳۰ شرکت دانش‌بنیان و واحدهای مستقر در مراکز رشد و پارک علم و فناوری استان کرمانشاه در این نمایشگاه حضور دارند و در این نمایشگاه دستاوردهای ارزشمندی در حوزه‌های مختلف علوم به ویژه علوم جدید نظیر نانو فناوری، هوافضا، علوم مهندسی و الکترونیک ارائه شده است.

خبر جدید  کشف ۱۶ فقره سرقت در کرمانشاه/ بازپس گیری اراضی ملی درهرسین

وی افزود: فرهنگ‌سازی و ایجاد انگیزه در طیف وسیع دانش‌آموزان علاقه‌مند به امور پژوهشی از هدف اصلی برپایی این نمایشگاه است که در این راستا کمیته اجرایی نمایشگاه به صورت ویژه و طی یک مراسم از دانشجویان و دانش‌آموزان مبتکر و خلاق تجلیل خواهد کرد.

مسئول برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش استان کرمانشاه از معرفی و انتخاب محصول و غرفه برتر در این نمایشگاه خبر داد و گفت: تیم‌های داوری از رشته‌های مختلف براساس شاخص‌هایی مانند قابلیت تجاری‌سازی، نوآوری، عدم تکرار پذیربودن محصول و بصورت تیمی اجرا شدن فعالیت، محصول و غرفه‌های برتر نمایشگاه را معرفی می‌کنند.

خبر جدید  دولت برای بازسازی نفت شهر به وظایف خود عمل می‌کند

فیضی ادامه داد: همچنین نمایشگاه عکسی با موضوع زلزله در حاشیه این نمایشگاه برپا شده است.

وی افزود: شعار امسال هفته پژوهش”پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری زیربنای تولید و اشتغال” است،

مسئول برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش استان کرمانشاه گفت: این نمایشگاه از امروز (۵ اسفند) تا هفتم اسفند برپا خواهد بود و بازدید از آن برای عموم آزاد است.

خبر جدید  انعقاد تفاهم‌نامه اتحادیه قرآن کرمانشاه و اداره‌کل اوقاف استان

 فیضی گفت: امسال برنامه‌های هفته پژوهش در استان کرمانشاه به دلیل وقوع زلزله با تاخیر چند ماهه برگزار می‌شود.

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)




بانک پاسارگاد
اخبار ویژه