11:56:50 - پنج‌شنبه 2 مه 2019
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۳ طرح عمرانی با حضور رئیس‌جمهور در استان کرمانشاه
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۳ طرح عمرانی با حضور رئیس‌جمهور در استان کرمانشاه
۱۳ طرح عمرانی و کشاورزی با ارزش ۳۷۰۰ میلیارد تومان در استان کرمانشاه با حضور رئیس‌جمهور افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، رئیس جمهور در جریان سفر به استان کرمانشاه به صورت ویدئو کنفرانس ۱۳ پروژه اقتصادی و زیربنایی را در حوزههای راه و شهرسازی، جهادکشاورزی، نیرو، ارتباطات و فناوری اطلاعات و بنیاد مسکن افتتاح یا دستور آغاز عملیات اجرایی آنها را صادر کرد.

حجتالاسلام حسن روحانی در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه از طریق ارتباط زنده تلویزیونی، دستور افتتاح پروژه مسکن ۳۰۰ واحدی در کنگاور، افتتاح طرح احداث شبکه آبیاری تحت فشار هوشمند در سطح ۹۰۹ هکتار، افتتاح طرحهای آبرسانی و تأسیسات فاضلاب شهر پاوه، افتتاح طرح توسعه خدمات فیبر نوری، اینترنت پهن باند و ارتقای ظرفیت شبکه انتقال، افتتاح ارائه خدمات اینترنت پرسرعت در روستاها و افتتاح طرح بازسازی مناطق زلزلهزده استان کرمانشاه را صادر کرد.

خبر جدید  بهمن تماشایی ۹۷| استقلال و خودکفایی، آرمان انقلاب اسلامی ملت ایران بود

رئیس جمهور در این ارتباط ویدئو کنفرانسی همچنین دستور آغاز عملیات اجرایی احداث محور چهار خطه نهاوند به کنگاور را صادر کرد که در مجموع ارزش این پروژهها حدود ۳۷۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

انتهای پیام / ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه