19:12:15 - دوشنبه 12 فوریه 2018
افتتاح یک دهنه پل در روستای سرآسیاب بخش مرکزی شهرستان هرسین
افتتاح یک دهنه پل در روستای سرآسیاب بخش مرکزی شهرستان هرسین
طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه ناحیه هرسین و جمعی از مسئولین شهرستان یک دهنه پل واقع در روستای سرآسیاب از توابع بخش مرکزی شهرستان هرسین با اعتبار ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، طی مراسمی با حضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، فرمانده سپاه

طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه ناحیه هرسین و جمعی از مسئولین شهرستان یک دهنه پل واقع در روستای سرآسیاب از توابع بخش مرکزی شهرستان هرسین با اعتبار ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، طی مراسمی با حضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، فرمانده سپاه ناحیه هرسین و جمعی از مسئولین یک دهنه پل واقع در روستای سرآسیاب از توابع بخش مرکزی شهرستان هرسین با اعتبار ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

خبر جدید  موافقت دولت با امهال تسهیلات زلزله زدگان کرمانشاه

 

این پروژه به همت قرارگاه بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)استان کرمانشاه و بخشداری مرکزی شهرستان هرسین جهت تسهیل در تردد و دسترسی اهالی روستای مذکور به راههای ارتباطی احداث گردید.

 

این پل از نوع پایه سنگی و پل بتنی با ارتفاع ۵ متر و عرض دال ۳/۵ متر بر روی رودخانه ای با عرض ۲۵ متر قرار گرفته است.

خبر جدید  علماء و روحانیون با بیان و قلم خود هویت اسلامی را حفظ کرده اند

 

امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین توسعه و تقویت مناطق روستایی را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و اظهار داشت : اقدامات توسعه‌ای دولت تدبیر و امید در مناطق روستایی بر پایه توانمند سازی و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

 

شاه آبادی در بخش دیگری از سخنانش طرح اشتغال فراگیر و پایدار در مناطق روستایی را از مهمترین اولویت های دولت در راستای حمایت از حوزه روستایی دانست و در این راستا از برگزاری نشست های اطلاع رسانی با حضور اعضای کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان هرسین در ۴ دهستان شیرز ، چمچمال ، حومه و چشمه کبود این شهرستان خبر داد.

خبر جدید  برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه امام خمینی (ره) کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه