16:11:37 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
افزایش اعتبارات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه
افزایش اعتبارات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه تحول اداری با حضور معاونین، روابط عمومی و کارشناسان مربوطه پیش از ظهر امروز سه شنبه در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد. در این جلسه؛ صدراله بابلی، معاون توسعه و منابع انسانی این اداره کل ضمن تقدیر و تشکر از همکاران خود اظهار

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه تحول اداری با حضور معاونین، روابط عمومی و کارشناسان مربوطه پیش از ظهر امروز سه شنبه در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد.

در این جلسه؛ صدراله بابلی، معاون توسعه و منابع انسانی این اداره کل ضمن تقدیر و تشکر از همکاران خود اظهار داشت: جذب اعتبارات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در فصل ها و ردیف بودجه های مختلف نسبت به میانگین کشوری بالاتر است، به طوری که تعدادی از استان ها موفق به دریافت اعتبار لازم خود نشده اند.

خبر جدید  برپایی سفره‌های «افطاری» در محلات حاشیه‌نشین کرمانشاه

بابلی گفت: از این اعتبارات ما از ابتدای سال تاکنون برنامه های فرهنگی و هنری متعددی را برگزار کرده ایم و هدف ما از این برنامه ها، رضایتمندی اصحاب و فرهنگ و هنر استان و ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی است.

معاون اداری و مالی ادامه داد: همچنین در بحث پرداختی کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمک به انجمن های زیرمجموعه در استان کرمانشاه، نسبت به اکثر استان ها در وضعیت مطلوب تری قرار داریم.

خبر جدید  اعطای میزبانی مسابقات کشتی بین المللی جام تختی به کرمانشاه

وی در پایان گفت: انتظار داریم کارشناسان حوزه های مختلف اداره کل، نسبت به ارائه و ارسال گزارشات و آمار و درج در سامانه ارزشیابی استان و کشور، تلاش خود را جهت ارتقاء و جایگاه واقعی این اداره کل بنمایند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه