2:49:39 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
افزایش سهمیه المپیکی ورزشکاران را با جدیت دنبال می کنیم
افزایش سهمیه المپیکی ورزشکاران را با جدیت دنبال می کنیم
کرمانشاه – ایرنا – رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: یکی از برنامه هایی که با جدیت دنبال می کنیم افزایش سهمیه المپیکی ورزشکارانمان و همچنین کسب سهمیه در رشته اهداف پروازی برای اولین بار در تاریخ این رشته است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی دادگر روز یکشنبه در مجمع انتخاباتی هیات تیراندازی استان کرمانشاه که در سرسرای شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: در تمامی ادوار المپیک، کشورمان هشت سهمیه مسابقات المپیک را کسب کرده که البته با مدال همراه نشده است.
وی ادامه داد: یکی از برنامه هایی که به صورت جدی برای المپیک ۲۰۲۰ دنبال می کنیم افزایش سهمیه ورزشکاران رشته تیراندازی و همچنین حضور ورزشکاری از ایران در رشته اهداف پروازی است.
دادگر تصریح کرد: طی یکسال اخیر نیز ورزشکاران ما موفقیت های خوبی در عرصه های مختلف از جمله در رقابت های جهانی کره جنوبی و بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا کسب کردند.
رئیس فدراسیون تیراندازی ادامه داد: در مسابقات جهانی کره جنوبی که پیش از مسابقات آسیایی برگزار شد ورزشکاران ما برای اولین بار توانستند در هر ۲ بخش تیمی و انفرادی مدال کسب کنند.
وی همچنین عضویت ایران در هیات اجرایی فدراسیون جهانی تیراندازی را از دیگر موفقیت های کسب شده عنوان کرد و گفت: نگاه دنیا به تیراندازی کشورمان در حال تغییر است.
دادگر در ادامه به روند رو به رشد رشته تیراندازی کرمانشاه اشاره کرد و گفت: در چند سال اخیر کارهای خوبی صورت گرفته که از جمله آن ها حضور تعداد بیشتر ورزشکاران این استان در تیم های ملی و حضور پررنگ تر در مسابقات کشوری و لیگ برتر است.
رئیس فدراسیون تیراندازی یادآوری کرد: کرمانشاه از ظرفیت های خوبی در رشته تیراندازی برخوردار است و به طور قطع راه اندازی سایت اهداف پروازی این استان می تواند باعث رونق هرچه بیشتر این رشته شود.
در مجمع انتخاباتی هیات تیراندازی استان کرمانشاه، رضا نظری با کسب ۱۶ رای به مدت چهار سال دیگر به عنوان رئیس جدید هیات تیراندازی کرمانشاه انتخاب شد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  سانحه رانندگی در کرندغرب یک کشته به جا گذاشت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه