15:21:37 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
افزایش ۱۲۹ درصدی کشفیات سرقت در بهمن ماه
افزایش ۱۲۹ درصدی کشفیات سرقت در بهمن ماه
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ غضبان احمدی فرد اظهار کرد: پیشگیری، مبارزه با سرقت وتلاش در جهت کشف سرقتهای به و قوع پیوسته به منظور ایجاد امنیت پایدار و مطلوب ورضایتمندی شهروندان از اولویتهای اصلی و همیشگی کارپلیس می باشد.  وی با بیان اینکه با تلاشهای صورت گرفته آمار وقوع سرقت از ابتدای سال تاکنون

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ غضبان احمدی فرد اظهار کرد: پیشگیری، مبارزه با سرقت وتلاش در جهت کشف سرقتهای به و قوع پیوسته به منظور ایجاد امنیت پایدار و مطلوب ورضایتمندی شهروندان از اولویتهای اصلی و همیشگی کارپلیس می باشد. 

وی با بیان اینکه با تلاشهای صورت گرفته آمار وقوع سرقت از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان روند کاهشی داشته است، اظهار کرد: دربهمن ماه امسال نسبت به مدت مشابه در سال۹۵، کشفیات سرقت در شهرستان سنقر ۱۲۹ درصد افزایش پیدا کرد است. 

خبر جدید  شهروندان بیستونی کارت تردد رایگان به محوطه جهانی بیستون می‌گیرند

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: در این مدت ۱۶فقره انواع سرقت و بیش از پنج کیلو و۲۰۶ گرم انواع مواد مخدر کشف، ۲۸ سارق، خرده فروش و مصرف کننده موادمخدر دستگیر شدند. 

سرهنگ غضبان احمدی فرد افزود: همچنین دربهمن ماه یک باب مغازه محل خرید و فروش مواد مخدر پلمپ و ۴ دستگاه خودرو به دلیل حمل مواد مخدر توقیف شد.  

خبر جدید  ظرفیت های فرهنگی استان را به گردشگران معرفی می کنیم

وی از تعامل و همکاری همه اقشار مختلف با پلیس تقدیر و بیان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان با مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان و سرکشی به اینگونه افراد نخواهد داد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه