12:40:37 - شنبه 24 فوریه 2018
افزایش ۱۳۳ درصدی کشفیات مواد مخدر در استان کرمانشاه
افزایش ۱۳۳ درصدی کشفیات مواد مخدر در استان کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا دلیری امروز شنبه در نشست خبری رئیس پلیس مواد مخدر با اصحاب رسانه، سیاست کلی پلیس مواد مخدر را اجتماعی کردن مبحث مبارزه  دانست و اظهار داشت: باید مبارزه با این معضل اجتماعی را از خانواده ها شروع کنیم. وی افزود: اشراف پلیس در راستای شناسایی فروشندگان مواد مخدر بسیار

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا دلیری امروز شنبه در نشست خبری رئیس پلیس مواد مخدر با اصحاب رسانه، سیاست کلی پلیس مواد مخدر را اجتماعی کردن مبحث مبارزه  دانست و اظهار داشت: باید مبارزه با این معضل اجتماعی را از خانواده ها شروع کنیم.

وی افزود: اشراف پلیس در راستای شناسایی فروشندگان مواد مخدر بسیار قابل ملاحظه است و به طور هدفمند بیش از پیش این امر تشدید شده است و در صدد هستیم افراد فروشنده را در محلات شناسایی و شناسنامه دار کنیم.

رئیس پلیس مواد مخدر استان کرمانشاه اظهار داشت: با همکاری دادگستری و دیگر دستگاههای مرتبط از ابتدای سال جاری تاکنون کشفیات انواع مواد مخدر در کرمانشاه۱۳۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

خبر جدید  دعوت جمعیت بانوان فرهیخته کرمانشاه برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

دلیری خاطر نشان کرد: از توفیقات اجرای ماده ۱۳ قانون مبارزه با مواد مخدر شناسایی بیش از ۲۴۵ مکان آلوده در شهرهای مختلف است.

وی بیان داشت: در همین راستا از ابتدای سال ۹۶ تا کنون ۱۸۷ مکان شناسایی و پلمپ شده است که اموال آنها به نفع دولت ثبت و ضبط می شود.

به گفته دلیری امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۹۳ درصد در طرح های کنترل محورهای تردد به منظور کشف مواد مخدر افزایش داشتیم.

وی گفت: همچنین از ابتدای امسال حدود ۲ تن و ۴۱۶ کیلوگرم کشفیات انواع مواد مخدر را داشتیم که نسبت به مشابه سال قبل ۱۳۳ درصد افزایش داشتیم.

خبر جدید  واردات کالا از طریق گمرکات استان به کشور افزایش 57 درصدی داشته است

رئیس پلیس مواد مخدر استان کرمانشاه از دستگیری ۱ درصدی خانم ها در بحث مواد مخدر خبر داد و افزود: از ابتدای سال تا کنون در مجموع تعدا ۶ هزار و ۲۳۹ فقره دستگیری در بحث مواد مخدر داشتیم.

وی ادامه داد: طی شب گذشته با تلاش های چشمگیر پلیس مبارزه با مواد مخدر توانستیم یک باند ۶ نفره توزیع کننده مواد مخدر را دستگیر کنیم که این باند، مواد ۷ استان را در داخل لابراتوارهای تهیه مواد مخدر آماده می کردند.

خبر جدید  پیروی از اهل بیت(ع) راه نجات از گمراهی است

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از فعالیت باندهای مواد مخدر در فضای مجازی خبر داد و تصریح کرد: خوشبختانه با همکاری پلیس فتا تا کنون چند مورد از فروشندگان در این فضا شناسایی و دستگیر شدند و کماکان این روند ادامه خواهد داشت.

دلیری یادآور شد: باید تمام دستگاهها تلاش خود را بکار بگیرند تا در یک اقدام فرهنگی در مراکز آموزشی از جمله دانشگاهها و دیگر گروههای در معرض خطر آموزشهای لازم در خصوص مضرات مواد مخدر و خطرات ناشی از آن برگزار کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه