1:20:35 - سه‌شنبه 29 ژانویه 2019
افزایش ۲۰ درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی
افزایش ۲۰ درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی
معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: کمپ هاممکن است به دلیل تقاضای بیشتر، در برخی ایام در پذیرش محدودیت داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزکرمانشاه مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از افزایش ۲۰ درصدی مستمری افزایش ۲۰ درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستیمددجویان کمیته امداد و بهزیستی خبر داد و گفت: اعتباارت ۷ میلیاردی کیمته امداد و مددجویان بهزیستی از محل یارانهها امسال به ۸ هزار و ۴۰۰ میلیون ریال افزایش پیدا کرد و سال آینده مستمری مددجویان زیر پوشش این نهادها ۲۰ در صد بیشتر خواهد شد.
مصری افزود: همچنین در کمیسیون تلفیق مجلس مصوب شد مبلغ وام ازدواج هم که اکنون ۱۵ میلیون تومان است با دو برابر افزایش به ۳۰ میلیون تومان برسد وهر دو زوج از این پس میتوانند با هم ۶۰ میلیون تومان وام بگیرند.
به گفته وی زوج میتوانند کارت یارانه را به عنون تضمین باز پرداخت تسهیلات ازدواج به بانکها ارائه دهند.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس تبصره ۳۵ بودجه در سال ۹۶ و ۹۷، وامهای زیر صد میلیون تومان سود جریمه آنها بخشیده شده و مردم باید اصل آن را پرداخت کند و وامهای بالای صد میلیون تومان اصل و سود را پرداخت کنند و سود و جریمه بعدی را دیگر لازم نیست پرداخت کنند.
وی در خصوص قیمت حاملهای انرژی مانند بنزین و نفت نیز گفت: قیمت اینها در مجلس افزایش پیدا نکرد.
مصری خاطر نشان کرد: برای سفر به عتبات عالیات و تامین زیر ساختها در استان کرمانشاه ۲۵ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  انجام انتخابات میان دوره‌ای‌ مجلس یازدهم، با رعایت شدید پروتکل های بهداشتی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه