8:28:55 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
افزایش ۹ درصدی صادرات کالا از گمرکات استان کرمانشاه
افزایش  ۹ درصدی صادرات کالا از گمرکات استان کرمانشاه
خلیل حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص میزان صادرات صورت گرفته از گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه گفت:  در ۱۱ ماهه سال جاری یک میلیارد و ۷۸۲ میلیون و ۳۷۲ هزار و ۹۵۸  دلار کالا به وزن  سه میلیون و ۹۵۲  هزار و ۴۷ تن از گمرکات و بازارچه های مرزی

خلیل حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص میزان صادرات صورت گرفته از گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه گفت:  در ۱۱ ماهه سال جاری یک میلیارد و ۷۸۲ میلیون و ۳۷۲ هزار و ۹۵۸  دلار کالا به وزن  سه میلیون و ۹۵۲  هزار و ۴۷ تن از گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشورصادر شد است.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه افزود: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش رشد ۹ درصدی داشته است.

خبر جدید  پیش‌بینی تولید 300 هزار تن کلزا در کشور

وی گفت: ۸۳۲ میلیون و ۶۶۱ هزارو ۵۸۳ دلار با وزن دو میلیون و ۳۱۲ هزارو ۴۵۱  تن  از کالاهای فوق درگمرکات کرمانشاه، خسروی، پرویزخان و پاوه  اظهار و صادر شده است.

حیدری ادامه داد: سایر گمرکات نیز در این مدت  ۹۴۹  میلیون و ۷۱۱ هزارو ۳۷۵ دلار کالا را  با وزن  یک میلیون و ۶۳۹ هزارو   ۵۹۶  تن از طریق مرزهای استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر کرده اند. که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ وزنی ۱۶ درصد و از حیث ارزش نیز ۱۹ درصد افزایش داشته است.

خبر جدید  برگزاری همایش نشست روشنگری در پاوه

این مسئول عمده کالاهای صادراتی از طریق این گمرکات را، سیب زمینی محفوظ شده به جز در سرکه یا جوهرسرکه یخ نزده، لوازم خانه داری و پاکیزگی، کاشی و سرامیک، ظروف ملامین، کولرهای آبی، نوارلبه وروکش اوراق فشرده چوبی، جوال وکیسه برای بسته بندی کالاازنوارپلی اتیلن یاپلی پروپیلن،   نایلون پلاستیکی، رب گوجه فرنگی ، گوجه فرنگی تازه یا سردکرده، رخام پولیش داده شده،   انواع ظروف پلاستیکی، سیمان  عنوان کرد.

خبر جدید  دستگیری شکارچیان غیرمجاز در گیلانغرب

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه افزود: بیشتر کالاهای فوق به کشور عراق صادر می شود.

وی بیان داشت: در۱۱ ماهه سال ۱۳۹۶ در مجموع از گمرکات استان کرمانشاه به ۴۱ کشور صادرات قطعی صورت گرفته است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه