15:53:32 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
افزایش ۱۰ هزار تنی تولید نرمال پنتان با اجرای تولید هگزان بدون بنزن در پالایشگاه کرمانشاه
افزایش ۱۰ هزار تنی تولید نرمال پنتان با اجرای تولید هگزان بدون بنزن در پالایشگاه کرمانشاه
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، پروژه تولید هگزان بدون بنزن در پالایشگاه کرمانشاه در ششمین روز از ایام دهه فجر کلنگ زده شد. سهراب براندیشه رئیس هیئت‌مدیره پالایشگاه کرمانشاه، امروز در حاشیه مراسم تولید هگزان بدون بنزن در پالایشگاه کرمانشاه به خبرنگار موج گفت: این پروژه با ظرفیت تولید ۱۲ هزار تن هگزان بدون

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، پروژه تولید هگزان بدون بنزن در پالایشگاه کرمانشاه در ششمین روز از ایام دهه فجر کلنگ زده شد.

سهراب براندیشه رئیس هیئت‌مدیره پالایشگاه کرمانشاه، امروز در حاشیه مراسم تولید هگزان بدون بنزن در پالایشگاه کرمانشاه به خبرنگار موج گفت: این پروژه با ظرفیت تولید ۱۲ هزار تن هگزان بدون بنزین یا هگزان پلیمری و با سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیارد تومانی اجرا می‌شود.

وی بابیان اینکه پروژه تولید هگزان بدون بنزن در چند فاز اجرایی می‌شود، خاطرنشان کرد: فاز اول پروژه که بخش مطالعاتی است از امروز آغازشده و‌ طی چند ماه آینده عملیات اجرایی نیز آغاز می‌شود و با اجرای این پروژه میزان بنزن موجود در هگزان به کمتر از یک درصد خواهد رسید.

خبر جدید  نخستین دوره مسابقات پیلاتس در کرمانشاه برگزار شد

براندیشه در این آئین میزان تولید هگزان بدون بنزن در پالایشگاه کرمانشاه را ۱۲ هزار تن در سال ذکر کرد و گفت: برای راه‌اندازی این بخش ۲۵۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی انجام می‌شود.

رئیس هیئت‌مدیره پالایشگاه کرمانشاه میزان نیاز سالانه هگزان بدون بنزن در کشور را ۲۰ هزار تن اعلام کرد که ۷ تا ۱۰ هزار تن آن از خارج کشور ازجمله رومانی، چین و کشورهای آسیای میانه تأمین می‌شود و مابقی هگزان بدون بنزنی که در کشور تولید می‌شود نیز با روش‌هایی است که برای محیط‌زیست ضرر دارد.

خبر جدید  مردم برای حفظ ارزش پولشان به خرید "سکه" هجوم آورده‌اند

افتتاحیه در پالایشگاه کرمانشاه

تولید هگزان بدون بنزن در پالایشگاه کرمانشاه گامی مؤثر در راستای اقتصاد مقاومتی

براندیشه گفت: این پروژه گامی برای تحقق اقتصاد مقاومتی و کاهش نیاز به واردات از خارج کشور است که بر اساس توان پالایشگاه کرمانشاه و به همت بخش خصوصی اجرا می‌شود.

رئیس هیئت‌مدیره پالایشگاه کرمانشاه در خصوص بازار مصرف محصولات این پروژه نیز اظهار کرد: هگزان بدون بنزن در صنایع پتروشیمی کاربرد دارد و کرمانشاه هم از قطب‌های پتروشیمی کشور است. به‌علاوه اگر خط تولید اتیلن غرب کشور راه‌اندازی شود به ۳۵ هزار تن هگزان بدون بنزن در سال نیاز دارد.

خبر جدید  الهی‌تبار بعنوان معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه معرفی شد

براندیشه در پایان از آغاز عملیات اجرایی پروژه بزرگ برج تقطیر در خلأ پالایشگاه کرمانشاه در اسفندماه امسال هم خبر داد و افزود: با اجرایی شدن پروژه تولید هگزان بدون بنزن و همچنین برج تقطیر در خلأ قطعاً پالایشگاه کرمانشاه گام‌های محکمی را مسیر رشد این شرکت در سطح کشور بر خواهد داشت.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه