13:48:16 - چهارشنبه 31 ژانویه 2018
افزایش ۲۵ درصدی دفاتر گردشگری در کرمانشاه
افزایش ۲۵ درصدی دفاتر گردشگری در کرمانشاه
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: امسال تعداد دفاتر خدمات گردشگری استان از ۴۸ دفتر به ۶۲ دفتر افزایش یافته است. علیرضا مرادی بیستونی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، به نقش دفاتر گردشگری در توسعه صنعت گردشگری اشاره کرد وگفت: این دفاتر موتور محرک بخش گردشگری

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: امسال تعداد دفاتر خدمات گردشگری استان از ۴۸ دفتر به ۶۲ دفتر افزایش یافته است.

علیرضا مرادی بیستونی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، به نقش دفاتر گردشگری در توسعه صنعت گردشگری اشاره کرد وگفت: این دفاتر موتور محرک بخش گردشگری کشور هستند که با بردن تورها به مناطق مختلف تاثیر بسزایی در رونق گردشگری آن مناطق خواهند داشت.

خبر جدید  افزایش ۱۳ درصدی کرایه تاکسی در کرمانشاه

وی از افزایش ۲۵ درصدی تعداد دفاتر گردشگری استان خبر داد و افزود: سال گذشته تعداد ۴۸ دفتر گردشگری در استان وجود داشت که این رقم امسال به ۶۲ دفتر افزایش یافته است.

معاون گردشگری استان تصریح کرد: درحال حاضر به غیر از شهرستان های صحنه، گیلانغرب، دالاهو و ثلاث باباجانی، در سایر شهرستانهای استان دفاتر گردشگری داریم.

خبر جدید  ارائه ویزیت رایگان به قشر محروم اسلام آبادغرب

وی عنوان کرد: تاکنون برای راه اندازی دفاتر گردشگری در این شهرستانها متقاضی واجد شرایطی نداشته‌ایم.

به گفته مرادی بیستونی داشتن حداقل مدرک کارشناسی و سه سال سابقه فعالیت در دفاتر گردشگری از جمله شرایطی است که متقاضیان راه اندازی این دفاتر باید دارا باشند.

وی تصریح کرد: هر دفترگردشگری نیاز به یک مدیرفنی با سه سال سابقه فعالیت در این زمینه دارد که باید دوره مدیریتش را نیز در مراکز آموزش گردشگری استان گذرانده باشد.

خبر جدید  یک کارگر جان داد و دیگری روانه بیمارستان شد

معاون گردشگری استان یادآورشد: سه مرکز آموزش گردشگری در استان کرمانشاه فعال است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه