10:36:57 - پنج‌شنبه 11 جولای 2019
افزایش ۵۰ درصدی مراجعین به استخرهای کرمانشاه در تابستان
افزایش ۵۰ درصدی مراجعین به استخرهای کرمانشاه در تابستان
رئیس هیات شنای کرمانشاه از افزایش ۵۰ درصدی مراجعین استخرهای استان با شروع فصل تابستان خبر داد.

رئیس هیات شنای کرمانشاه از افزایش ۵۰ درصدی مراجعین استخرهای استان با شروع فصل تابستان خبر داد.
پیمان جاویدان در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به شروع فصل گرما و افزایش مراجعه به استخرها گفت: هرچند که شنا رشته ای فصلی نیست، اما بیشتر مردم در فصل تابستان به این رشته گرایش پیدا می کنند، لذا در این فصل شاهد رشد ۵۰ درصدی تعداد مراجعین به استخرهای استان هستیم.

وی با اشاره به وجود ۲۸ استخر فعال در سطح استان اظهار کرد: از این تعداد ۱۲ استخر در شهر کرمانشاه به شهروندان ارائه خدمات می دهند.

خبر جدید  کِشتی کِشتی "قیرطبیعی" استان را به صورت خام می‌برند و کاری نمی‌کنیم/ محدودیت دانش و تکنولوژی داریم

رئیس هیات شنای استان با ابراز رضایت از وضعیت کیفی استخرهای استان عنوان کرد: باتوجه به نظارت های دقیقی که توسط نهادهای ذیربط در استخرهای استان انجام می گیرد، وضعیت مطلوبی را در این اماکن ورزشی داریم.

وی بابیان اینکه تمامی استخرهای کرمانشاه درجه بندی شده اند، اعلام کرد: بصورت کلی در کشور استخرها را به چهار درجه ممتاز، درجه یک، درجه دو و درجه سه رتبه بندی می شوند که خوشبختانه تمامی استخرهای کرمانشاه ممتاز و یا درجه یک هستند.

خبر جدید  باید زودتر به دوران اوج برگردم/ شانسم در وزن قبلی برای کسب سهمیه المپیک بیشتر است

این مسئول درخصوص تعرفه های آموزش و تایم‌های آزاد شنا در استخرهای کرمانشاه، گفت: درحال حاضر آموزش شنا در استخرهای استان بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان است که شامل ۱۲ جلسه یک و نیم ساعته است.

جاویدان خاطرنشان کرد: در این بین تعرفه آموزش استخر شهید “اشرفی اصفهانی” که خانه شنای استان محسوب می شود حدود ۱۰۰ هزار تومان است که آنهم به دلیل برنامه استعدادیابی است که در این استخر داریم.

خبر جدید  قصد ندارم در مسابقات جهانی شرکت کنم

وی اضافه کرد: همچنین تعرفه تایم های آزاد در خانه شنای استان ۱۸ هزار تومان برای دوساعت و در سایر استخرهای استان  ۲۵ تا ۳۵ هزار تومان است.

رئیس هیات شنای استان اعلام کرد: البته این تعرفه  تنها تا پایان تیرماه خواهد بود و احتمالا از اوائل شهریور تعرفه جدید استخرهای استان اعمال خواهد شد

انتهای پیام
منبع :: افزایش ۵۰ درصدی مراجعین به استخرهای کرمانشاه در تابستان

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه