12:36:00 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
اقدامات دولت در مناطق زلزله زده استان رضایت بخش است
اقدامات دولت در مناطق زلزله زده استان رضایت بخش است
نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: کم ارزش جلوه دادن خدمات دولت در مناطق زلزله زده بی انصافی است.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکزکرمانشاه آیت الله نریمانی نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت از همان ساعات نخست وقوع حادثه پای کار آمد و در این مدت نیز با وجود تنگناهای مالی که با آن روبرو بود توانست کمکهای خوبی ارائه کند.
آیت الله نریمانی افزود: پرداخت تسهیلات، کمکهای بلاعوض و امهال وام از جمله اقدامهایی بود که دولت برای کمک به مردم زلزله زده استان کرمانشاه انجام داد.
وی خاطر نشان کرد: البته در این میان بودند افرادی که انتقادهایی به دولت وارد آوردند و معتقد بودند که در قبال مردم زلزله زده کرمانشاه کوتاهی صورت گرفته است.
نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: ما نیز معتقدیم که باید کارهای بیشتری در مناطق زلزله زده صورت بگیرد و کمکهای ارائه شده پاسخگوی این حجم از خسارتها نیست، ولی باید به بودجه دولت و محدودیتهای موجود نیز توجه داشت.
این مقام مسئول در عین حال با قدردانی از کمکهای مردم سراسر کشورمان به مردم زلزله زده استان، گفت: بخش اعظمی از جبران خسارتهای وارده با همین کمکها بود که انجام گرفت و از درد و آلام مردم کاست.
وی همچنین از صبوری مردم مناطق زلزله زده استان نیز قدردانی کرد و با بیان اینکه همه ما شرایط بسیار سخت آنها را درک میکنیم، افزود: باید آنها را به صبر بیشتر دعوت کرد تا شاهد باشیم با کمکهای دولت و مردم هرچه سریعتر منازل تخریب شده آنها بازسازی شود.
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  سیلی سپاه پاسداران ابهت پوشالی آمریکا را فروریخت
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه