۱۲:۳۶:۰۰ - یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷
اقدامات دولت در مناطق زلزله زده استان رضایت بخش است
اقدامات دولت در مناطق زلزله زده استان رضایت بخش است
نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: کم ارزش جلوه دادن خدمات دولت در مناطق زلزله زده بی انصافی است.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکزکرمانشاه آیت الله نریمانی نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت از همان ساعات نخست وقوع حادثه پای کار آمد و در این مدت نیز با وجود تنگناهای مالی که با آن روبرو بود توانست کمکهای خوبی ارائه کند.
آیت الله نریمانی افزود: پرداخت تسهیلات، کمکهای بلاعوض و امهال وام از جمله اقدامهایی بود که دولت برای کمک به مردم زلزله زده استان کرمانشاه انجام داد.
وی خاطر نشان کرد: البته در این میان بودند افرادی که انتقادهایی به دولت وارد آوردند و معتقد بودند که در قبال مردم زلزله زده کرمانشاه کوتاهی صورت گرفته است.
نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: ما نیز معتقدیم که باید کارهای بیشتری در مناطق زلزله زده صورت بگیرد و کمکهای ارائه شده پاسخگوی این حجم از خسارتها نیست، ولی باید به بودجه دولت و محدودیتهای موجود نیز توجه داشت.
این مقام مسئول در عین حال با قدردانی از کمکهای مردم سراسر کشورمان به مردم زلزله زده استان، گفت: بخش اعظمی از جبران خسارتهای وارده با همین کمکها بود که انجام گرفت و از درد و آلام مردم کاست.
وی همچنین از صبوری مردم مناطق زلزله زده استان نیز قدردانی کرد و با بیان اینکه همه ما شرایط بسیار سخت آنها را درک میکنیم، افزود: باید آنها را به صبر بیشتر دعوت کرد تا شاهد باشیم با کمکهای دولت و مردم هرچه سریعتر منازل تخریب شده آنها بازسازی شود.
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه