0:57:05 - شنبه 12 ژانویه 2019
امام‌جمعه کرمانشاه: سفره مسئولان نباید با سفره مردم متفاوت باشد
امام‌جمعه کرمانشاه: سفره مسئولان نباید با سفره مردم متفاوت باشد
امام‌جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه معیشت مردم اولویت کار مسئولان باشد، گفت: سفره مسئولان نباید با سفره مردم عادی متفاوت باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیتالله مصطفی علما در خطبههای نمازجمعهکرمانشاه، با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری به مسئولان توصیه کرد از اشرافیگری بپرهیزند و زندگی معمولی داشته باشند و اظهار داشت: هر فردی در هر مسئولیتی باید زندگی معمولی و عرفی داشته باشد زیرا زندگی اشرافی خطرناک است.

علما با بیان اینکهسفره مسئولان نباید با سفره مردم متفاوت باشد و اولویت کار دولتمردان معیشت مردم است افزود:مسئولان نباید کاری کنند که سفره مردم خالی باشد زیرا معیشت مردم بسیار اهمیت دارد و یکی از وظایف نظام اسلامی تأمین معیشت مردم است.

خبر جدید  پیکر امیر سرلشکر شهید «حسین ادبیان» در کرمانشاه تشییع و خاکسپاری شد

نماینده ولیفقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم ضعف دستگاه محاسباتی آمریکا را گوشزد کردند گفت: تمام اقدامات آمریکا تا امروز اشتباه بوده و از آنها سودی نبرده است.

وی با بیان اینکه تصمیم، قول و امضای آمریکاییها هیچکدام اعتبار ندارد، عنوان کرد: برخی از آنها تهدید کرده بودند که ایرانیان امسال تابستان داغی دارند یا کریسمس امسال را در ایران جشن میگیرند اما هیچکدام محقق نشد و توانایی آنها تنها در حد حرف است،در مقابل ضعف محاسباتی آمریکاییها پیشبینیهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری همیشه صحیح بوده است.

علما با اشاره به اینکه امروزدشمن نسبت به موشکهای ایران هراس دارد، عنوانکرد: به فرموده مقام معظم رهبری رسیدن انقلاب به ۴۰ سالگی به معنای بلوغ، شکوفایی سیاسی و زنده ماندن انقلاب است.

خبر جدید  کرمانشاه| ۳۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در روستای «بی‌نهر» دالاهو افتتاح شد

وی با اشارهبه لزوم تربیت جوانان پای کار عنوان کرد: مسئولان اجرایی باید زمینه کار را برای جوانان فراهم کنند واز نسل جوان استفاده شود که وارد میدان کار و تجربه شوند.

علما با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران در ۴۰ سال گذشته تحریم بوده است گفت: این تحریمها باید وسیله شکوفایی و تبدیل به فرصتها باشد و بخشی از این موضوع به عهده مردم و بخشی نیز به عهده مسئولان است.

خبر جدید  مرکز جامع سرطان کرمانشاه تا خردادماه ۹۸ افتتاح می‌شود

انتهای پیام / ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه