11:33:41 - شنبه 18 مه 2019
امام جمعه کرمانشاه: بسیاری از مشکلات کشور به تحریم ربطی ندارد
امام جمعه کرمانشاه: بسیاری از مشکلات کشور به تحریم ربطی ندارد
امام جمعه کرمانشاه کفت: بسیاری از مشکلات به تحریم ربطی ندارد و باید برای مقابله با مشکلات اقتصادی برنامه‌ریزی و این مشکلات را مدیریت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیتالله مصطفی علما در خطبههای نماز جمعه این هفته کرمانشاه، با بیان اینکه دشمناز پیشرفت کشور هراس دارد اظهار داشت:امروز تنگه هرمز در اختیار سپاه و ارتش است و بدون اذن و اجازه این نیروها هیچ کشتی حق عبور ندارد.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع سه قوه گفت: مقام معظم رهبری بیش از هر موضوعی نسبت به تقویت بنیه اقتصادی کشور تأکید کردند.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران کشوری ثروتمند است و از نظر نفت و گاز رتبه برتر جهان را دارد عنوان کرد: از این ثروت باید به درستی استفاده شود.

علما با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند در مواجهه با دشمن باید همچون گذشته مقاومت کنیم گفت: دشمنان در چهل سال گذشته به هر طریقی به ما فشار وارد کردند اما توطئه و دشمنی آنها با مقاومت ملت خنثی شد.

خبر جدید  کرمانشاه|جشنواره ملی تئاتر مرصاد کار خود را آغاز کرد

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری خطاب به دولت فرمودند مذاکره با آمریکا به ویژه دولت فعلی آن سم است افزود: آمریکا در سیاست خود دچار خطا شده و در ۴۰ سال گذشته ایران و ملت را نشناختهاند بنابراین به نتیجه نرسیدهاند.

وی با بیان اینکه بنابر بیانات مقام معظم رهبری اصلیترین کار دشمن هیاهو و تهدید است بیان کرد: دشمن به وسیله هیمنه و هیبت خود جلو میرود اما جواب نمیگیرد و اینکه برای تماس گرفتن ایران اصرار دارد بچهگانه است.

علما با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بر عدم انفعال در برابر دشمن تأکید کردند عنوان کرد: آمریکا هشت سال جنگ را بر ما تحمیل کرد بنابراین باید در مقابل آنها ایستاد همانطور که امام(ره) با نیروی کم در مقابل آنها ایستاد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه آمریکا غیرقابل اعتماد است گفت: در زمان برجام نیز ما را تحریم کردند و بنابر بیانات مقام معظم رهبری دولت آمریکا در خدمت صهیونیست است.

خبر جدید  بخشی از سهام پتروشیمی چهارم کرمانشاه واگذار می‌شود

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری درباره وظایف دولت در مقابل آمریکا سفارش کردند که جدیتر مدیریت شود افزود: بسیاری از مشکلات به تحریم ربطی ندارد و باید برای مقابله با مشکلات اقتصادی برنامهریزی و مدیریت کرد.

علما با اشاره به اینکه اصلاح نظام بانکی، مدیریتشجاعانه، امیدوارانه، جهادی و اشراف میدانی مسئولان بر مشکلات مردماز تأکیدات مقام معظم رهبری بود بیان کرد: بانکها باید به وظیفه خود واقف باشند و بدانند به چه افرادی تسهیلات میدهند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه مسئولان باید با قرار گرفتن در کنارمردم مشکل آنها را درک و رفع کنند گفت:اشراف میدانی مسئولان به معنای توجه و دقت آنها در تمام زمینهها است.

وی با بیان اینکه برخورد قاطع با قاچاقچیان، دلالان و محتکران از دیگر توصیههای مقام معظم رهبری به مسئولان است افزود: دولت باید برای رونق تولید زیرساخت را فراهم کند و از جوانان استفاده کنند.

خبر جدید  مرثیه‌ای برای کاجستان بدون متولی بیستون+تصاویر

علما با اشاره به ۹۰۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی در استان کرمانشاهو ظرفیت دامداری این منطقه یان کرد: باید از این ظرفیت برای رفع مشکل بیکاری جوانان استان استفاده شود زیرا این جوانان توانمند و نیرومند هستند.

خطیب جمعه کرمانشاه بیان کرد: چشم ما باید به داخل باشد زیرا ایران کشوری ثروتمند است و این اختلاسهای پیدرپی ناشی از همین است.

وی با بیان اینکه ۲۷ اردیبهشت مصادف با رحلت آیتالله بهجت است گفت: این عالم در طول زندگی خود در حال تدریس، مطالعه و عبادت بود و چنان بیاعتنا به دنیا و بانشاط بود که گویی پادشاه بود.

علما با اشاره به اینکه ۱۵ رمضان ولادت امام مجتبی(ع) و روز کمک و اکرام به ضعفا است عنوان کرد: ۱۶ رمضان روز معراج پیغمبر(ص) برای استکمال وی بود.

انتهای پیام/ش


منبع :: امام جمعه کرمانشاه: بسیاری از مشکلات کشور به تحریم ربطی ندارد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه