0:55:30 - شنبه 19 ژانویه 2019
امام جمعه کرمانشاه: دشمن اسلام‌ هراسی را برای مقابله با پیشرفت‌های انقلاب اسلامی طراحی کرد
امام جمعه کرمانشاه: دشمن اسلام‌ هراسی را برای مقابله با پیشرفت‌های انقلاب اسلامی طراحی کرد
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به ورود انقلاب اسلامی به دهه پنجم گفت: دشمن اسلام‌ هراسی را برای مقابله با پیشرفت‌های انقلاب اسلامی طراحی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیتالله مصطفی علما در خطبههای نماز جمعه با توصیه به تقوا الهی اظهار داشت: تا چند روز آینده جشنهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد که حیات این انقلاب در سطح جهان نظیر ندارد.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به برکات انقلاب اسلامی بیان کرد: ایران اسلامی امروز به برکت انقلاب اسلامی در ۹۰ حوزه دانش حضور دارد و از رتبههای برتر جهان در این حوزههای علمی است که فناوری هستهای و علوم پزشکی از جمله آنهاست.

علما با بیان اینکه ایران از کشوری که توانایی تولید سیم خاردار را نداشت به دانش تولید انرژی هستهای رسیده است، خاطرنشان کرد: در دانش سازه برای ساخت سد بتنی و تولید داروی بیماری ام.اس که در انحصار آمریکا بود امروز سرآمد کشورهای جهان هستیم.

خبر جدید  راه‌ برخی از روستاهای استان کرمانشاه مسدود شد

خطیب جمعه کرمانشاه پیوندهای پزشکی همچون قلب، کبد و ریه را یکی دیگر از دستاوردهای دانش پس از انقلاب اسلامی دانست و تأکید کرد: ایران اسلامی یک کشور توانمند است که با تکیه بر نیروهای داخلی به پیشرفت رسیده که این موضوع دشمنان را ترسانده است.

علما با اشاره به توصیههای مقام معظم رهبری برای انجام کار علمی در دانشگاهها بیان کرد: انقلاب اسلامی در دنیا نظیر ندارد که این حادثه جهانی تمام دنیا را فرا گرفته است و امروز ابرقدرتها بهواسطه نمایش قدرتمند ایران اسلامی از کلمه اسلام میترسند.

خبر جدید  تخریب زیرساخت‌ها و ترافیک نتیجه تردد کامیون‌ها در شهر کرمانشاه است

امام جمعه کرمانشاه نماز جمله را یکی از برکات انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: نماز جمعه به مردم امید میدهد زیرا مطالبات مردم در نماز جمعه بیان میشود و نماز جمعه همچون دوران دفاع مقدس جبهه و پشت جبهه را مدیریت میکرد امروز همین نقش را دارد.

علما با اشاره به کسب قلههای برتر علم و دانش دنیا به برکت انقلاب اسلامی تصریح کرد: این پیشرفتها در کشور نیز وجود دارد اما تورم و گرانی نمیگذارد پیشرفتهای انقلاب برای مردم احساس شود که مسئولان باید اهتمام بیشتری در زمینه کمک به معیشت مردم داشته باشند.

خبر جدید  کرمانشاه همچنان رتبه نخست بیکاری در کشور را دارد/ تلاش برای کاهش ۳درصدی نرخ بیکاری در استان

خطیب جمعه کرمانشاه با ایام فاطمیه، پیام مقام معظم رهبری به انجمنهای اسلامی در اروپا و بازداشت مجری شبکه پرس تیوی از سوی آمریکای داعیهدار حقوق بشر اشاره کرد.

انتهای پیام /ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه