2:26:56 - شنبه 4 مه 2019
امام جمعه کرمانشاه: دولت ‌در حد توان به وضعیت معیشتی معلمان رسیدگی کند
امام جمعه کرمانشاه: دولت ‌در حد توان به وضعیت معیشتی معلمان رسیدگی کند
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: مقام معظم رهبری درباره معیشت معلمان تذکر دادند و دولت باید در حد توان به وضعیت معیشتی آن‌ها و بازنشستگان رسیدگی کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیتالله مصطفی علما در خطبههای نماز جمعه کرمانشاه با اشاره به فرمایش امام(ره) خطاب به مسئولان و جوانان مبنی بر اینکه «چنانچه تصور کنیم آمریکا به صلاح ما یک قدم برمیدارد جهالت است»، اظهار داشت: آمریکاییها از روشهایمختلف برای رسیدن به اهداف و منافع خود استفاده میکنند و به هیچ وجه دلسوز ما نیستند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان عنوان کرد: خداوند از کسانی که روحیه انقلابی را تضعیف میکنند نمیگذرد زیرا در این صورت شهادت شهدای جمهوری اسلامی از جمله مدافعان حرم بیدلیل بوده است.

خبر جدید  معمای مرکزیت راه‌آهن غرب کشور؛ مهمان ناخوانده‌ای که جایی در مشخصات راه‌آهن غرب ندارد

علما با بیان اینکه آموزش و پرورش قبل و بعد از انقلاب مورد توجه بوده است گفت: معلمان بایدانسانهایی دانا، توانا، خردمند، پرهیزگار، پاکدامن، کارآمد، شجاع و اهل اقدام تربیت کنند و وظیفه آموزش و پرورش و دانشگاهها این است.

خطیب جمعه کرمانشاه افزود: با تربیت نسلی آگاه ایران به موقعیت علمی دست پیدا میکند که چنانچه کسی بخواهد از مرزهای جدید علمی آگاه شود باید زبان فارسی را بیاموزد.

خبر جدید  ۶ مرکز بهداشتی در محله‌‌های حاشیه‌نشین استان کرمانشاه تجهیز می‌شود

وی با بیان اینکه همین دانشمندان هستهای که آمریکاییها را آشفته کردهاند توسط معلمان تربیت شدهاند بیان کرد: مقام معظم رهبری درباره معیشت معلمان تذکر دادند و دولت باید در حد توان به وضعیت معیشتی آنها و بازنشستگان رسیدگی کند.

علما به تذکرات مقام معظم رهبری در زمینه سند ۲۰۳۰ و اهداف دشمن اشاره کرد و گفت: بنابر بیانات مقام معظم رهبری غربیها توقع دارند معلمان که علاقهمند به آینده کشور هستند در کلاس درس خود برای آمریکاییها سرباز تربیت کنند.

خبر جدید  محدودیت‌های ترافیکی پنجشنبه آخر سال در کرمانشاه اعمال می‌شود

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه اظهار کرد: جوهره و جان سند ۲۰۳۰ نیز همین است که با استفاده از امکانات خود برای آنها سرباز و رعیت تربیت کنیم و باید مراقب بود و این اقدامات جدید نیستند.

وی با اشاره به سخنان ترامپ درباره تحقیر مسلمانان گفت: تحقیر امت مسلمان تحقیر همه است و کشور ما اکنون از اقتدار ویژهای برخوردار است که همه باید برای حفظ آن تلاش کنیم.

انتهای پیام /


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه