19:51:03 - جمعه 31 مه 2019
امام جمعه کرمانشاه: معامله قرن حماقت تازه سردمداران آمریکاست‌
امام جمعه کرمانشاه: معامله قرن حماقت تازه سردمداران آمریکاست‌
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: معامله قرن حماقت تازه سردمداران آمریکا است زیرا طرح‌های سازش پیشین همگی به شکست انجامید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیتالله مصطفی علما در خطبههای نماز جمعه کرمانشاه، با گرامیداشت روز جهانی قدس اظهار داشت: روز قدس روز مقابله جهان اسلام با طرح جدید سازش آمریکایی موسوم به معامله قرن است.

وی عنوان کرد: سردمداران آمریکا با ارائه این طرح معامله قرن حماقتی تازه را دوباره میخواهند انجام دهند زیرا پیشینیان نیز از جمله انورسادات و حسنی مبارک این طور طرحهایی را میخواستند اجرایی کنند که به شکست محکوم شدند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند امروز روز بزن در رو سردمداران استکبار جهانی به پایان رسیده است و اگر قصد آسیب زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشته باشند به طور قطع آسیب جدی خواهند دید.

خبر جدید  نمایندگان در شرایط اقتصادی کنونی باید امتیازات بیشتری را برای استان کرمانشاه کسب کنند

وی افزود: به فرموده حضرت امیرالمومنین علی(ع) تقوا بهترین و اساسیترین سبب و واسطه بین ما و خداوند است.

امام جمعه کرمانشاه بیان کرد: روز ۱۵ خرداد سالروز قیام خونین پانزده خرداد، ۲۰خرداد سالروز شهادت آیتالله سعیدی به دست ماموران ستمشاهی پهلوی است.

خبر جدید  سیلاب بیش از ۳۰ درصد بخش کشاورزی سنقروکلیایی را نابود کرد

وی افزود: امام راحل(ره)همواره میفرمودند که روز قدس روز مقابله مستضعفان با مستکبران است و تنها روز قدس روز فلسطین نیست بلکه روز امت اسلام است.

علما با اشاره به ۱۴ خرداد ماهو سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت: بدرقه و تشییع پیکر امام راحل در دنیا بیسابقه است و ۱۱ میلیون نفر از امت اسلامی ایران پیکر امام را تشییع کردند.

وی با اشاره به آغاز ولایتامام خامنهای عنوان کرد: بنده همواره گفتهام که روح القدس بود که به دل اعضای مجلس خبرگان دمید و بر زبان آنها چرخید و امام خامنهای را به عنوان رهبر انقلاب تعیین کردند.

خبر جدید  یارانه بخش خصوصی شرکت اتوبوسرانی کرمانشاه پرداخت می‌شود

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاهها عنوان کرد: به فرموده ایشان در دهههای اخیر حدود ۱۴ میلیون دانشآموخته داریم که این به دلیل پیشرفت علمی دانشگاهها و دانشجویان است که البته نباید این پیشرفت در این مرحله متوقف شود.

انتهای پیام/ش


منبع :: امام جمعه کرمانشاه: معامله قرن حماقت تازه سردمداران آمریکاست‌

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه