۱۹:۵۱:۰۳ - جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
امام جمعه کرمانشاه: معامله قرن حماقت تازه سردمداران آمریکاست‌
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: معامله قرن حماقت تازه سردمداران آمریکا است زیرا طرح‌های سازش پیشین همگی به شکست انجامید.

امام جمعه کرمانشاه: معامله قرن حماقت تازه سردمداران آمریکاست‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیتالله مصطفی علما در خطبههای نماز جمعه کرمانشاه، با گرامیداشت روز جهانی قدس اظهار داشت: روز قدس روز مقابله جهان اسلام با طرح جدید سازش آمریکایی موسوم به معامله قرن است.

وی عنوان کرد: سردمداران آمریکا با ارائه این طرح معامله قرن حماقتی تازه را دوباره میخواهند انجام دهند زیرا پیشینیان نیز از جمله انورسادات و حسنی مبارک این طور طرحهایی را میخواستند اجرایی کنند که به شکست محکوم شدند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند امروز روز بزن در رو سردمداران استکبار جهانی به پایان رسیده است و اگر قصد آسیب زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشته باشند به طور قطع آسیب جدی خواهند دید.

وی افزود: به فرموده حضرت امیرالمومنین علی(ع) تقوا بهترین و اساسیترین سبب و واسطه بین ما و خداوند است.

امام جمعه کرمانشاه بیان کرد: روز ۱۵ خرداد سالروز قیام خونین پانزده خرداد، ۲۰خرداد سالروز شهادت آیتالله سعیدی به دست ماموران ستمشاهی پهلوی است.

وی افزود: امام راحل(ره)همواره میفرمودند که روز قدس روز مقابله مستضعفان با مستکبران است و تنها روز قدس روز فلسطین نیست بلکه روز امت اسلام است.

علما با اشاره به ۱۴ خرداد ماهو سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت: بدرقه و تشییع پیکر امام راحل در دنیا بیسابقه است و ۱۱ میلیون نفر از امت اسلامی ایران پیکر امام را تشییع کردند.

وی با اشاره به آغاز ولایتامام خامنهای عنوان کرد: بنده همواره گفتهام که روح القدس بود که به دل اعضای مجلس خبرگان دمید و بر زبان آنها چرخید و امام خامنهای را به عنوان رهبر انقلاب تعیین کردند.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاهها عنوان کرد: به فرموده ایشان در دهههای اخیر حدود ۱۴ میلیون دانشآموخته داریم که این به دلیل پیشرفت علمی دانشگاهها و دانشجویان است که البته نباید این پیشرفت در این مرحله متوقف شود.

انتهای پیام/ش


منبع :: امام جمعه کرمانشاه: معامله قرن حماقت تازه سردمداران آمریکاست‌
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه