به گزارش خبرگزاری برنا؛ اختتامیه المپیاد ورزشی محلات روستایی قهرمانی استان کرمانشاه صبح امروز در سالن شهید بهشتی مجتمع ورزشی آزادی کرمانشاه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور فرماندار کرمانشاه، مدیرکل ورزش و جوانان استان، هیئتهای بومیمحلی، ورزشکاران و ورزش دوستان برگزار شد.

photo_2019-01-24_10-09-15

بر اساس این گزارش: برگزاری اختتامیه المپیاد ورزشی روستایی قهرمانی استان با حضور ورزشکارانی از شهرستانهای اسلامآباد غرب، پاوه، ثلاثباباجانی، جوانرود، دالاهو، روانسر، سرپلذهاب، سنقر و کلیایی، گیلانغرب، هرسین و کرمانشاه به رقابت نشستند.

خبر جدید  کرمانشاه تا پایان سال 1400 باید 120 اقامتگاه بوم‌گردی داشته باشد

فضلالله رنجبر فرماندار کرمانشاه در این مراسم ضمن خیر مقدم به مسئولان و ورزشکاران از شهرستانهای استان کرمانشاه، از عوامل برگزار کننده مسابقات بومی محلی روستایی تشکر کرد.

او افزود: در ماه بهمن، ماه پیروزی خون بر شمشیر هستیم. در این ماه برای تداوم راه شهیدان نیاز به وحدت و مشارکت همگانی داریم.

خبر جدید  منابع طبیعی هر جامعه میراث خدادادی آن جامعه است

photo_2019-01-24_11-06-02

فرماندار کرمانشاه گفت: ورزشهای بومی محلی به نام وحدت در روستاها با هدف ایجاد نشاط در جامعه برگزار شده است.

رنجبر با اشاره به اینکه در آستانه برگزار جشنهای چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم، تاکیدکرد: امیدوارم همه ما از همه مذاهب در کنار هم از مرزها و خون شهیدان پاسداری کنیم. بحمدالله ما با وحدت و مشارکت میتوانیم در پشت سر مقام معظم رهبری از انقلابمان پاسداری کنیم.

خبر جدید  اعلام بسته پیشنهادی برای بهبود شرایط اقتصادی کشور تا پایان هفته