به گزارش خبرگزاری برنا؛ اختتامیه المپیاد ورزشی محلات روستایی قهرمانی استان کرمانشاه صبح امروز در سالن شهید بهشتی مجتمع ورزشی آزادی کرمانشاه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور فرماندار کرمانشاه، مدیرکل ورزش و جوانان استان، هیئتهای بومیمحلی، ورزشکاران و ورزش دوستان برگزار شد.

photo_2019-01-24_10-09-15

بر اساس این گزارش: برگزاری اختتامیه المپیاد ورزشی روستایی قهرمانی استان با حضور ورزشکارانی از شهرستانهای اسلامآباد غرب، پاوه، ثلاثباباجانی، جوانرود، دالاهو، روانسر، سرپلذهاب، سنقر و کلیایی، گیلانغرب، هرسین و کرمانشاه به رقابت نشستند.

فضلالله رنجبر فرماندار کرمانشاه در این مراسم ضمن خیر مقدم به مسئولان و ورزشکاران از شهرستانهای استان کرمانشاه، از عوامل برگزار کننده مسابقات بومی محلی روستایی تشکر کرد.

او افزود: در ماه بهمن، ماه پیروزی خون بر شمشیر هستیم. در این ماه برای تداوم راه شهیدان نیاز به وحدت و مشارکت همگانی داریم.

photo_2019-01-24_11-06-02

فرماندار کرمانشاه گفت: ورزشهای بومی محلی به نام وحدت در روستاها با هدف ایجاد نشاط در جامعه برگزار شده است.

رنجبر با اشاره به اینکه در آستانه برگزار جشنهای چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم، تاکیدکرد: امیدوارم همه ما از همه مذاهب در کنار هم از مرزها و خون شهیدان پاسداری کنیم. بحمدالله ما با وحدت و مشارکت میتوانیم در پشت سر مقام معظم رهبری از انقلابمان پاسداری کنیم.