18:09:42 - دوشنبه 26 فوریه 2018
امروز دانشگاه به محل پیوند علم بامعرفت دینی برای جوانان تبدیل‌شده است
امروز دانشگاه به محل پیوند علم بامعرفت دینی برای جوانان تبدیل‌شده است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه بابیان این مطلب که امروز دانشگاه علاقه‌مند است پیوند علم و دین را درنهایت خود ببیند، اظهار کرد: فضای دانشگاه و علم‌آموزی زیر چتر انقلاب اسلامی باریشه‌های اعتقادی پیوندی عمیق پیداکرده است. دکتر محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا در دومین کنگره شهدای دانشجوی کرمانشاه که با حضور سردار

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه بابیان این مطلب که امروز دانشگاه علاقه‌مند است پیوند علم و دین را درنهایت خود ببیند، اظهار کرد: فضای دانشگاه و علم‌آموزی زیر چتر انقلاب اسلامی باریشه‌های اعتقادی پیوندی عمیق پیداکرده است.

دکتر محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا در دومین کنگره شهدای دانشجوی کرمانشاه که با حضور سردار محمدحسین سپهر معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد، از جوانان به‌عنوان سرمایه‌های کشور یاد و اظهار کرد: در سایه تلاش دانشگاه و دانشگاهیان به جایگاهی خواهیم رسید که استکبار نتواند به ما فخرفروشی کرده و از حیث توانایی‌های علمی ما را تحت‌فشار بگذارد.

خبر جدید  صعود راهیان نور به ارتفاعات بازی دراز

وی تصریح کرد: امروز به برکت وجود انقلاب اسلامی، دانشگاه‌های کشور در فضای ویژه جهت‌گیری‌های بین‌المللی شده‌اند و این مهم قطعاً در سایه عجین شدن با خون شهدا به‌گونه‌ای است که می‌توانیم به آن افتخار کنیم، چراکه شهدا ثابت کردند با استفاده از اندیشه‌های نو می‌توان در مسیر استکبارستیزی قدم گذاشت.

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه ضمن ابراز امیدواری برای تبدیل‌شدن فضای دانشگاه به جبهه علمی، خاطرنشان ساخت: اگر جایگاه علمی دانشگاه تقویت نشود، اقتصاد دانش‌بنیان و اقتصاد مقاومتی محقق نخواهد شد.

خبر جدید  افتتاح سینما «بیستون» هتل پارسیان کرمانشاه

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه

اعلمی آل آقا گفت: برای اینکه دانشگاه بتواند خدمات خود را در سطح بالاتری ارائه کرده و درزمینهٔ حل بیشتر مسائل و مشکلات شهر، استان و حتی کشور کوشش کند، نیازمند توجه بیشتر است.

وی تصریح کرد: امروز دانشگاهیان سعی دارند در تعلیم و تربیت دانشجویان ادای دین کرده که تحقق این مهم در سایه تخصیص اعتبارات پژوهشی بیشتر به دانشگاه‌ها امکان‌پذیر است، درحالی‌که اعتبارات پژوهشی دانشگاه‌ها جزو آخرین بودجه‌هایی است که تخصیص پیدا می‌کند و این موضوع دانشگاه را از رسیدن به اهداف خود دور می‌کند.

خبر جدید  ایجاد۲۰ سایت مخابراتی در محورهای منتهی به نقاط زلزله زده کرمانشاه

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه سپس تولیدات دانشگاه‌های کشور را قابل‌مقایسه با کشورهای پیشرفته دنیا معرفی کرد و افزود: گواه این مدعا اینکه هرروز شاهد اتفاق مبارکی در تولیدات علمی و پژوهشی در دانشگاه‌های کشور هستیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه