3:49:26 - شنبه 27 آوریل 2019
امنیت ایران اسلامی به برکت سربازان گمنام امام زمان (عج) است
امنیت ایران اسلامی به برکت سربازان گمنام امام زمان (عج) است
قصرشیرین – ایرنا – امام جمعه قصرشیرین گفت: امنیت امروز کشورمان به برکت سربازان گمنام امام زمان (عج) و مجاهدت و تلاش شبانه روزی آن ها در دفاع از ارزش های اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام و المسلمین علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین با تبریک هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) و تجلیل از مجاهدت شبانه روزی آن ها ، افزود: اخلاق مداری، ولایت پذیری، داشتن اخلاص و تفکر انقلابی و در مسیر خدا حرکت کردن از مهم ترین ویژگی های سربازان گمنام امام زمان (عج) است.
وی اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) همواره با روحیه اخلاق مداری دنبال اصلاح جامعه هستند و برخلاف سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی کشورهای منطقه که به دنبال نابودی افراد هستند.
خطیب جمعه قصرشیرین گفت: همچنین سربازان گمنام امام زمان (عج ) با داشتن ویژگی قانون مداری تنها قانون را مرجع می دانند و نگاه می کنند.
حجت الاسلام ملکی ادامه داد: نیروهای اطلاعاتی در کشورهای دیگر به راحتی مرتکب حرام می شوند در حالی که در ایران اسلامی سربازان گمنام امام زمان (عج) به دنبال امنیت سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی هستند و همواره همه امور را رصد می کنند.
وی گفت: امروز ما ابرقدرت جهان هستیم که سربازان ما با رصد تمامی تحرکات دشمنان در دیگر کشورها همواره سرویس های اطلاعاتی دنیا را متحیر کرده اند.
خطیب جمعه قصرشیرین اضافه کرد: همه وظیفه داریم در کنار نیروهای مسلح و سربازان گمنام امام زمان (عج) برای دفاع از امنیت کشور که در دنیا بی نظیر است با اطاعت از ولایت مطلقه فقیه و رهبری معظم انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
۳۰۱۲/۳۰۳۳

خبر جدید  مسیرهای جدید گردشگری برای کرمانشاه تعریف شود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه