18:59:34 - پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019
امکانات ورزشی عادلانه در روستاهای کرمانشاه توزیع می‌شود
امکانات ورزشی عادلانه در روستاهای کرمانشاه توزیع می‌شود
کرمانشاه_مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: به دنبال توزیع عادلانه امکانات ورزشی در سطح روستاهای استان هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، صابر رحیمی ظهر امروز پنج شنبه در آئین اختتامیه المپیاد ورزش های بومی و محلی از همدلی و همراهی تیم های ورزشی استان کرمانشاه سخن گفت و اظهار داشت: این همدلی و همراهی سبب شده اعتبارات عمرانی خوبی را کسب کنیم.

وی افزود: در این راستا با جذب اعتبارات پیش بینی می شود سال آینده شاهد تحولات چشمگیری در افزایش سرانه ورزشی استان و تحول در زیرساختهای ورزشی باشیم.

خبر جدید  اعتبارات عمرانی ورزش در کرمانشاه ۲۰۰ درصد افزایش یافت

مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه در ادامه به ارائه گزارشی از فعالیت های ورزش و جوانان استان پرداخت و گفت: با تلاشهای صورت گرفته توانستیم ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان هزینه عمرانی برای زیبا سازی اماکن ورزشی جذب کنیم.

وی توزیع عادلانه امکانات ورزشی در سطح روستاها را یکی از اولویت های کاری عنوان کرد وادامه داد: برای احداث ۴۰ زمین روباز و ۲۰ زمین چمن در دهستانها مبلغ ۴ میلیارد تومان را جذب کنیم.

خبر جدید  انجام ۳۵۰۰ مورد بازرسی از مراکز عرضه غذا و دارو در کرمانشاه

رحیمی یادآور شد: استان کرمانشاه آمادگی لازم برای میزبانی مسابقات جام تختی را دارد و در این زمینه زیرساخت های لازم را فراهم کردیم.

فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه هم در این آیین اظهار داشت: برای پاسدازی از دستاوردهای انقلاب و تداوم راه شهدا نیاز به وحدت و مشارکت همگانی داریم.

وی افزود: امروز تلاش مربیان، داوران و دست اندرواران برگزاری این المپیاد ورزشی نشان از وحدت و مشارکت در راستای ایجاد روحیه شور و نشاط در بین جامعه است.

خبر جدید  تصادف یک قلاده خرس قهوه‌ای در منطقه شکار ممنوع نواکوه

فرماندار کرمانشاه بیان کرد: ورزش نماد وحدت و مشارکت همگانی است و با این نماد می توانیم با قدرت و انگیزه پشت سر مقام معظم رهبری حرکت و از دستاوردهای انقلاب محافظت کنیم.

کد خبر ۴۵۲۲۶۱۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه