به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه، جلسه روسا و نواب روسای هیئت های ورزشی شهرستان کرمانشاه با حضور غلامرضا همتی ،سعدی رشیدی و نرگس شعبانی از مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه برگزار شد.

در ابتدای این نشست روسا و نایب رئیسان هیاتهای ورزشی شهرستان کرمانشاه گزارشی از هیات مربوطه را اعلام و پیشنهاداتی را در جهت رشد و توسعه ورزش شهرستان بیان کردند.

خبر جدید  طلوعی: پروژه قطار شهری باید به اتمام برسد / احسانی: پروژه منوریل با اعتبارات فعلی به ثمر نمی رسد/ موسوی اجاق: این طرح را دولت در شهر کرمانشاه پایه گذاشته/ حیدری: دولت دست ما را در پوست گردو گذاشت

سعدی رشیدی معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه در این نشست ضمن ابراز خرسندی از جایگاه خوب ورزش قهرمانی و همگانی در شهرستان کرمانشاه، گفت: در طی چند سال اخیر کارهای خوبی در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی درسطح شهرستان صورت پذیرفت و آمار رو به گسترش ورزشکاران سازمان یافته ، افزایش تعداد همایش های پیاده روی و ایستگاههای ورزشی مختلف در این حوزه نشانگر این موضوع است.

خبر جدید  بیش از640 هزار تن گندم از کرمانشاه خریداری می شود / 80 مرکز خرید گندم در نقاط مختلف استان

او اضافه کرد: هدف اصلی این اداره ورزش و جوانان و تشکیل هیات های ورزشی، توسعه و پیشرفت ورزش همگانی و به تبع آن ورزش قهرمانی و حرفه ای است که امیدواریم شاهد هیچگونه کم کاری یا کوتاهی ازسوی مسوولان هیات ها نباشیم.

نرگس شعبانی مسئول گروه هماهنگی امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه خطاب به نواب رئیسان هیئت های ورزشی اظهار داشت: شماها بازوان ورزش بانوان شهرستان هستید که باید برای بهتر شدن ورزش سعی و تلاش نمائید و هرفردی اگر مسئولیتی را پذیرفت باید با جان و دل کار کند و حتی با وجود کمبودها نیز باید به وظیفه ای که دارد عمل کند.

خبر جدید  رونق تولید باید تبدیل به گفتمان مردم شود/ ائمه جمعه استان در بحث اشتغالزایی و رونق تولید از برنامه ها حمایت کنند