19:37:16 - سه‌شنبه 11 ژوئن 2019
امیر حیدری: نیروی زمینی ارتش در همه زمینه‌ها به خودکفایی رسید / اورهال بالگردهای هوانیروز با ‌‌قطعات تولید داخل‌
امیر حیدری: نیروی زمینی ارتش در همه زمینه‌ها به خودکفایی رسید / اورهال بالگردهای هوانیروز با ‌‌قطعات تولید داخل‌
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: بالگردی که باید برای اورهال آن دو سال زمان صرف و قطعات آن از خارج کشور تامین می‌شد امروز در دو ماه و با قطعات داخلی که در خود هوانیروز تولید شده اورهال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، امیر کیومرث حیدری عصر امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه پایگاه یکم هوانیروز کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هوانیروز یک یگان مهم و فناوری و تجهیزات محور است که تکنولوژیهایمتفاوت و متعددی باید در هوانیروز نهادینه شود که یک بالگرد بتواند به سلامت پرواز خود را انجام دهد.

وی افزود: بالگردهای هوانیروزدر حوادث غیرمترقبه و در دفاع از حدود و ثغور کشور، پشتیبان ملت بزرگوار ما هستند و کار پشتیبانی را انجام میدهند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: هوانیروز در دفاع مقدس دارای سابقه درخشان و عملکردی بینظیر است و گواه آن نیز شهدای همیشه جاوید هوانیروز است.

حیدری با بیان اینکه اینک ما در ادامه راه شهدای عزیزمان باید این یگان تکنولوژی محور را سرپا نگه داریم تاکید کرد: همه فرماندهان ما به این واقف هستند که باید کارکنان نخبه و دانشمند و کارکنانی که ابداعات و اختراعاتی دارند را ارج نهیم.

خبر جدید  ۵۹۸ شعبه اخذ رای در شهرستان کرمانشاه پیش‌بینی شده است

وی گفت: امروز هم فلسفه حضور من در این پایگاه تقدیر از عزیزانی است که توانستهاند بالگردی که باید برای اورهال آن دو سال زمان صرف و قطعات آن از خارج کشور تامین میشد، در این پایگاه کمتر از یک فرصت دو ماهه و با قطعات داخلی که در خود هوانیروز تولید شدهاورهال کنند.

خبر جدید  کرمانشاه| قاتل فراری بعد از ۸ سال در هرسین دستگیر شد

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: نیروی زمینی ارتش در همه زمینهها به ویژه در بخش بالگردی به درجهای از خودکفایی رسیده که میتواند به کشورهای اطراف هم کمک کند.

وی تاکید کرد: اعتقاد من این است که تهدیدات دشمن از ضعف و ناتوانی اوست و الا اگر کسی قادر به انجام کاری باشد، تهدید نمی کند.

خبر جدید  دانش‌آموزان روستای زلزله زده "خالدی کرمانشاه " همچنان در کانکس درس می‌خوانند+تصاویر

حیدری خاطرنشان کرد: همان دشمنی که قادر بود در عراق و افغانستان استقرار پیدا کند و قادر بود به ما نیز حمله کند اما زمانی که قابلیتها، توانمندیها و حاضر به جنگی نیروهای مسلح و از همه مهمتر همت بلند و الهی رهبر جمهوری اسلامی ایران را دید عقب نشینی کرد.

انتهای پیام/ش


منبع :: امیر حیدری: نیروی زمینی ارتش در همه زمینه‌ها به خودکفایی رسید / اورهال بالگردهای هوانیروز با ‌‌قطعات تولید داخل‌

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه