۱:۱۳:۵۴ - چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷
انتصاب مدیران در شهرداری براساس لیاقت است/ نیروهای سفارشی نمی‌گیرم
انتصاب مدیران در شهرداری براساس لیاقت است/ نیروهای سفارشی نمی‌گیرم
کرمانشاه_شهردار کرمانشاه با بیان اینکه انتصاب مدیران در شهرداری براساس لیاقت و شایستگی است، گفت: نیروهای سفارشی نمی‌گیرم.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید طلوعی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه شهردار کرمانشاه اظهار داشت: شهر کرمانشاه سپر امنیتی و دفاعی کشور بوده و امنیتی که الان در کشور حاکم است بدون شک مردم کرمانشاه در آن نقشی به‌سزایی دارند.

وی کنار گذاشتن اختلافات را نسخه پیشرفت برای کرمانشاه دانست و افزود: اگر در شهر کرمانشاه به دنبال آبادانی و تحول هستیم باید وحدت، همدلی و وفاق داشته باشیم.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه پس از انقلاب جوانان کرمانشاهی در دفاع از کشور همیشه پیش قدم بودند و شهدای بسیاری در این راه تقدیم کردند، بیان کرد: استان کرمانشاه در ۸ سال دفاع مقدس در حوزه اقتصادی بیشترین آسیب را دید و بسیاری از کارخانجات و مراکز تولیدی آن از بین رفت.

وی به تلاش در جهت آبادانی تاکید کرد و گفت: یکی از آموزه های دین ما خدمت به مردم است و نباید این مهم را فراموش کنیم و گرفتار جناح بازی شویم.

طلوعی با بیان اینکه مردم جناح های مختلف را نمی خواهند بلکه انتظار کار و تلاش از مسئولین دارند، ادامه داد: مردم بخاطر کمبودها از نظام ناراضی نیستند بلکه از عملکرد مسئولین ابراز نارضایتی می کنند.

وی صداقت و عدالت را مبنای کار خود اعلام کرد و گفت: دروغ کلید همه بدی هاست باید با مردم بدعهدی نکنیم و آنچه را برای خود و خانواده می پسندیم برای مردم هم بپسندیم.

شهردار کرمانشاه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص مدیریت جهادی اشاره کرد و گفت: تاکید رهبر به آن جهت است که در مدیریت ها فرهنگ ایثار، گذشت و شهادت را سرلوحه کار قرار دهیم.

وی با بیان اینکه شهر کرمانشاه لیاقتی بیشتر از این دارد و قول می‌دهم برای رضای خدا کار کنم و از دروغ و فرصت سوزی اجتناب کنم، تصریح کرد: دنبال ایجاد یک شرایط مطلوب برای شهر کرمانشاه هستم و تمام تلاش خود را در راستای شکوفایی این شهر به کار خواهم برد.

طلوعی با بیان اینکهبا پرسنلشهرداری تا حد امکان از حاشیه ها فاصله می گیریم، بیان کرد:انتصاب مدیران در شهرداری براساس لیاقت و شایستگیاست ونیروهای سفارشی نمی‌گیرم.

طلوعی در پایان به ارائه بخشی از برنامه های مد نظر جهت ارتقاء بهبود وضعیت شهر کرمانشاه اشاره کرد و بیان داشت: ارتقاء نگهداشت شهر در تمامی حوزه های خدمات شهری، توسعه زیرساختها و خدمات شهری با تاکید بر عدالت و توزیع منابع شهری، حمل و نقل ریلی، اتوبوسرانی و بی آر تی، بهبود ساز و کارهای درآمدی و رونق اقتصادی شهری، جذب سرمایه گذار در حوزه های مختلف، نوسازی بافت فرسوده شهر، افزایش ارتقای سرانه خدماتی منطقه ای و محله ای و توسعه هوشمند سازی و خدمات الکترونیکی را از جمله آن اقدامات عنوان کرد.

کد خبر ۴۵۰۱۸۰۴


منبع :: https://www.mehrnews.com
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه