1:21:30 - یکشنبه 27 ژانویه 2019
انتقاد از مدیران ناتوان در جذب بودجه و سهم بخش‌ها از تسهیلات
انتقاد از مدیران ناتوان در جذب بودجه و سهم بخش‌ها از تسهیلات
کرمانشاه_ عملکرد مدیران ناتوان در جذب بودجه باز هم در کارگروه اشتغال مورد انتقاد قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، سی و نهمین کارگروه اشتغال استان کرمانشاه عصر امروز در استانداری کرمانشاه برگزار شد و بیشتر وقت جلسه به بررسی مشکلات تسهیلات اشتغالزایی روستایی و عشایری معطوف بود.

هدایت حاتمی عصر در این جلسه اظهار داشت: حوزه گردشگری حوزه درآمدزایی است و به همین منظور امسال اعتبار خوبی از محل کمک‌های فنی و اعتباری جهت ارتقاء شاخص های گردشگری در نظر گرفته شده است.

وی افزود: همچنین رشد گردشگری نیاز به تبلیغات وسیع است در این خصوص ما آمادگی داریم تمام تلاش خود را به کار گیریم.

خبر جدید  موافقت وزارت کشور با رسمی شدن مرزهای شوشمی و سومار

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندارکرمانشاه در ادامه با اشاره به فعالیت های خدمات و فناوری اطلاعات بیان داشت: یکی از استانهایی که در حوزه آی سی تی موفق عمل کرده استان کرمانشاه است، اما متناسب با ظرفیت های استان نتوانسته ایم از آن بهره ببریم.

حاتمی گفت: از ۱۵ درصد سهم تخصیصی در این حوزه فقط ۴ درصد آن جذب شده است که این میزان به هیچ وجه برای استانی با این قابلیت ها پذیرفته نیست.

حبیب‌اله وفایی، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمانشاه هم در ادامه این نشست به ارائه گزارش عملکرد تسهیلات روستایی و عشایری استان پرداخت و اظهار داشت: با توجه به آئین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، بخش کشاورزی توانسته ۲۶ درصد بیشتر از سهم خود را دریافت کند و به این لحاظ قابل تقدیر است.

خبر جدید  ایجاد شهرک صنعتی برای چینی ها در کرمانشاه امکان پذیر است؟

وی افزود: در این راستا سهم خدمات باید ۵۰ درصد را به خود اختصاص می داد که فقط ۲۰ درصد را جذب کرده جذب کرده و این بسیار کمتر از آن سهم مورد نظر است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمانشاه یادآور شد: دستگاهها باید نسبت به جذب اقدام کنند با این روش کار کردن نمی توانیم مشکل بیکاری را حل و فصل کنیم.

خبر جدید  کرمانشاه از نظر تورم جایگاه ششم را در کشور دارد

وفایی گفت: مشکل استان کرمانشاه این است که نمی خواهد بر اساس مطالعات جلو برود باید بگویم روش تقاضا محور جوابگو نیست، بلکه باید برای یک کار علمی بر اساس علم و فناوری باید حرکت کنیم.

کد خبر ۴۵۲۴۴۰۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه