2:02:20 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
انتقاد از پروژه های عمرانی از سر بی اطلاعی است
انتقاد از پروژه های عمرانی از سر بی اطلاعی است
درنشست کارگروه اقتصادمقاومتي استاندار کرمانشاه از منتقدان خواست منصفانه به نقد در حوزه جذب سرمایه گذار بپردازند .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه بازوند استاندار کرمانشاه در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی استان اظهار داشت: انتقاد از پروژه های عمرانی از سر بی اطلاعی استافرادی در فضای مجازی هستند که عمدا می خواهند سرمایه گذاران را از کرمانشاه فراری دهند.
وی با انقاد از برخی انتقادها که به دو از انصاف و برای دلسردکردن مردم است ادامه داد: جای تاسف است برخی هنوز فرق بین سرمایه گذار و پیمانکار را نمی دانند و از پروژه آزادراه همدان _ کرمانشاه انتقاد می کنند. منتقدان توجه کنند این سرمایه گذار قرار است ۲۸۰۰ میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری کند و نه اینکه به عنوان پیمانکار پولی دریافت کند.
بازوند افزود : در حال حاضر یک بزرگراه در مسیر کرمانشاه فعال است و توجیه احداث یک آزادراه در موازات آن برای سرمایه گذار اصلا آسان نیست.
استاندار کرمانشاه با تاکید بر این امر که این سرمایه گذار قرار است طی ۲۵ سال و از طریق عوارض، سرمایه اش برگردد تصریح کرد: همدانی ها درخواست کرده اند پیمانکار ابتدا قطعه کمربندی مرکز استان را اجرا کند و برخی شهرهای شان را به این آزادراه وصل کنند ولی مدیریت ارشد کرمانشاه شرط گذاشته است که از سمت بیستون کار آغاز شود.
این مقام ارشد استان در پایان گفت: پروژه آزادراه همدان _ کرمانشاه در ادامه به پروژه آزادراه کرمانشاه _ حمیل متصل می شود و شاهد یک تحول بزرگ در حوزه راه های شریانی استان خواهیم بود.
سالاری معاون عمرانی استاندار کرمانشاه نیز در ادامه این جلسه اظهار داشت: متاسفانه برخی افراد که تفاوت میان سرمایه گذار و پیمانکار را تشخیص نمی دهند به سرمایه گذار پروژه آزادراه همدان _ کرمانشاه انتقاد می کنند و در پی دلسرد کردن کارآفرینان هستند.
اجرای پروژه های بزرگ مبادلاتی مانند آزادراه همدان _ کرمانشاه و همدان _ سنقر _کرمانشاه هر کدام نیازمند چند هزار میلیارد اعتبار هستند و با اعتبارات استانی و ملی قابل انجام نیست و نیازمند جذب سرمایه گذاری های بزرگ است.

خبر جدید  ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت است


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه