0:56:04 - شنبه 5 ژانویه 2019
انتقاد امام جمعه کرمانشاه از احتکار کالاها توسط برخی‌ها در داخل کشور همگام با دشمن
انتقاد امام جمعه کرمانشاه از احتکار کالاها توسط برخی‌ها در داخل کشور همگام با دشمن
امام جمعه موقت کرمانشاه با اشاره به وضعیت نامناسب اقتصادی، احتکار را یکی از دلایل این وضعیت دانست و گفت: برخی همراه با دشمنان ملت و انقلاب اسلامی اقدام به احتکار کالاها کردند تا با کمبود اجناس قیمت‌ها بالا رود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیتالله محمد حجتی در خطبههای نماز جمعه کرمانشاه با توصیه همگان به تقوا، اظهار داشت: با انتقال نیروهایی آمریکا از کشور سوریه شکست دیگری برای آمریکا در خاورمیانه و جهان ثبت شد و شکست آمریکا در لشکرکشی به سوریه به مناسبتهای تقویم اضافه شد.

خطیب نماز جمعه کرمانشاه با اشاره به وضعیت نامناسب اقتصادی، احتکار را یکی از دلایل این وضعیت دانست و بیان کرد: برخی همراه با دشمنان ملت و انقلاب اسلامی اقدام به احتکار کالاها کردند تا با کمبود اجناس قیمتها بالا رود که باید از این گروه سئوال کرد که این سود مادی را به چه قیمتی کسب کردهاند؟

خبر جدید  ‌بیمارستان‌هایی که در برا‌بر بلایای طبیعی تاب نمی‌آورند/ آیا بیمارستان جدید پاوه در برابر زلزله مقاوم است؟

حجتی با اشاره به فرمایشات امیرالمومنین(ع) در نهجالبلاغه تصریح کرد: این حضرت میفرماید که گذشتگان زندگی طولانیتر و خانههای آبادتر داشتهاند اما اکنون صدای آنها خاموش و اجسادشان پوسیده است که در این سخنان برای همگان از جمله آنها که برای مردم مشکل ایجاد میکند دارای درس است.

امام جمعه موقت کرمانشاه به مناسبتهایشهادت شهید ستاری، عملیات هویزه با فرماندهی ارتش، شهادت دلاورمردان اسلام و فرمانده آنها شهید علمالهدی، سالگرد درگذشت آیتالله هاشمی رفسنجانی اشاره کرد و درگذشت تعدادی از دانشجویان در حادثهای ناگوار که قلب ملت و رهبری را جریحهدار کرد تسلیت گفت.

خبر جدید  حجم معاملات بورس کرمانشاه ۱۷۶ درصد افزایش یافت

حجتی با اشاره به سالروز اجرای توطئه استعماری کشف حجاب زنان ایران توسط پهلوی اول گفت: در طول تاریخ زنان ایران همواره با حجاب بودهاند و با وجود توطئه کشف حجاب توسط پهلوی اول و ادامه این توطئه توسط پسر وی ولی بسیاری از زنان ایرانی برای مقاومت در برابر آن از حضور در جامعه خودداری کردند.

خبر جدید  کمبود منابع مالی، تنها عامل بازدارنده برای ساماندهی رودخانه آبشوران شهر کرمانشاه

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه