1:17:29 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
انفجار تانکر نفتکش در فرودگاه اضطراری / لحظات دلهره آور برای نجات راننده
انفجار تانکر نفتکش در فرودگاه اضطراری / لحظات دلهره آور برای نجات راننده
ایلنا: رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از انفجار یک دستگاه تانکر نفتکش پس از واژگونی در محور اسلام آباد غرب- حمیل خبر داد.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از انفجار یک دستگاه تانکر نفتکش پس از واژگونی در محور اسلام آباد غرب- حمیل خبر داد. به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ محمد حیدری ضمن تایید این خبر گفت: این حادثه حدود ساعت ۹ صبح امروز سهشنبه در محل فرودگاه اضطراری واقع در ۱۰ کیلومتری محور اسلام آبادغرب به حمیل رخ داد. وی افزود: در این حادثه ابتدا تانکر نفتکش بر اثر ترکیدن لاستیک جلو واژگون و راننده نیز پس از زخمی شدن در داخل خودرو حبس می شود. سرهنگ حیدری یادآوری کرد: به محض وقوع این حادثه و اطلاع به پلیس، از آن جایی که احتمال انفجار وجود داشت ماموران پلیس راه حمیل، در کمتر از ۵ دقیقه بر سر صحنه حاضر و با وجودی که هر لحظه امکان وقوع خط انفجار می رفت به هر شکل ممکن راننده را خارج میکنند. رئیس پلیس راه استان کرمانشاه ادامه داد: هنوز لحظاتی از خارج کردن راننده تانکر نفتکش نگذشته بود که این خودرو به دلیل اشتعال موادنفتی منفجر شد.

خبر جدید  ابهامات در باره واگذاری آخرین نساجی غرب کشور به غیر بومی‌ها/ عضو هیات مدیره جدید کرپ ناز: قول می‌دهم آخرین کارخانه‌ای باشیم که تعطیل می‌شود

وی با قدردانی از تلاش شجاعانه ماموران پلیس راه شهر حمیل، گفت: همکاران ما هدفی جز خدمت به مردم ندارند و برای این کار حتی جان خود را نیز فدا میکنند. سرهنگ حیدری همچنین در پایان از مردم حاضر در صحنه حادثه که سریعا پلیس را در جریان قرار دادند نیز قدردانی کرد.
منبع :: https://www.ilna.ir

خبر جدید  حضور به موقع پلیس سرپل ذهاب جان راننده کامیون را نجات داد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه