3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
انقلاب اسلامي متعلق به توده مردم است
انقلاب اسلامي متعلق به توده مردم است
خبرگزاري آريا- استاندار کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامي انقلابي منحصربه‌فرد، ممتاز و متعلق به توده مردم است و ملت، اين انقلاب را سرمايه و متعلق به خود مي‌دانند.به گزارش خبرگزاري آريا، مراسم بزرگداشت سي و نهمين سالروز فجر انقلاب اسلامي در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور، صبح دوازدهم بهمن‌ماه ۹۶ با حضور مسئولين استان در

انقلاب اسلامي متعلق به توده مردم است

خبرگزاري آريا- استاندار کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامي انقلابي منحصربه‌فرد، ممتاز و متعلق به توده مردم است و ملت، اين انقلاب را سرمايه و متعلق به خود مي‌دانند.
به گزارش خبرگزاري آريا، مراسم بزرگداشت سي و نهمين سالروز فجر انقلاب اسلامي در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور، صبح دوازدهم بهمن‌ماه ۹۶ با حضور مسئولين استان در حسينيه گلزار مطهر شهداي باغ فردوس کرمانشاه برگزار شد.
در اين مراسم که آيت اله علما، نماينده ولي‌فقيه در استان و امام‌ جمعه کرمانشاه، حجت‌الاسلام هادي عسگري مديرکل بنياد، فضل اله رنجبر فرماندار، مسئولين نهادها و ارگان‌هاي دولتي، فرماندهان ارشد نظامي و انتظامي و اقشار مختلف مردم حضور داشتند، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با گرامي داشت سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامي به تشريح دست آوردهاي انقلاب در طي چهار دهه از عمر پر برکت اين نظام اسلامي پرداخت.
استاندار کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامي انقلابي منحصربه‌فرد، ممتاز و متعلق به توده مردم است و ملت اين انقلاب را سرمايه و متعلق به خود مي‌دانند.
بازوند رسيدگي به محرومين و مستضعفين، ايجاد خودباوري و نقش ممتاز رهبري در جامعه را از دست آوردهاي بسيار پراهميت انقلاب برشمرد و اظهار داشت: مردم ما جنگ هشت‌ساله و دوران دفاع مقدس را با همين اعتماد به‌ نفس، خودباوري و داشتن رهبري قاطع و هوشمند اداره کردند و در برابر دشمنان نظام مقدس اسلامي ايستادگي کردند.
وي در ادامه به رشادت‌ها و فداکاري‌هاي شهداي والامقام و ايثارگران عزيز در طول دوران انقلاب اشاره‌ و از فرهنگ ايثار و شهادت به‌ عنوان مهم‌ترين دست آورد انقلاب ياد کرد و افزود: نبايد احياي فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه را دست‌کم بگيريم، چراکه همه موفقيت‌هاي کشور را مرهون اين فرهنگ والا و ارزشمند مي‌دانيم.
استاندار کرمانشاه فرهنگ ايثار و شهادت را برگرفته از فرهنگ عاشورا و انقلاب اسلامي را نيز نشأت گرفته از اين فرهنگ پرافتخار دانست و خاطرنشان کرد: ما بايد اين فرهنگ غني را در بين جوان‌هاي آينده‌ساز جامعه ترويج کنيم و آنان را به اين فرهنگ آشنا کنيم.
نماينده سياسي دولت در استان سپس به وظايف و عملکرد اعضاي شوراي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در استان اشاره‌ کرد و اظهار داشت: از سوي دولت مأموريت‌هايي در اين خصوص بر ما تکليف شده که اميدواريم بتوانيم اين مهم را به‌ خوبي به انجام رسانيم و اين را بدانيم اگر بهره‌وري در زمينه‌هاي مختلف سياسي، فرهنگي و اجتماعي مي‌خواهيم بايد کار ما بر اساس اين فرهنگ والا باشد.

خبر جدید  برگزاری مسابقات کیک بوکسینگ یاد بود جانباختگان زلزله

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه