12:56:56 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
انقلاب اسلامی ایران با قدرت به راه خود ادامه می دهد
انقلاب اسلامی ایران با قدرت به راه خود ادامه می دهد
کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی ایران همانطور که از ابتدا با قدرت کار خود را شروع کرد با قدرت نیز این راه را ادامه می دهد.

به گزارش ایرنا؛ آیت الله «مصطفی علما» روز چهارشنبه در گردهمایی نقش روحانیت در گام دوم انقلاب در بیت امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: امام خمینی (ره) همواره تاکید داشتند که مقامات جمهوری اسلامی ایران در همه کارها و امور خود با قدرت حرکت کنند و هیچگاه نظام را از موضع قدرت در مقابل دیگران پایین تر نیاورند.
وی افزود: امام خمینی (ره) با رفتار خود از ابتدای انقلاب در مقابل شاه و آمریکا و پس از آن در دفاع مقدس و جنگ با همه قدرت های جهان این درس را به ما دادند که در هر شرایطی از موضع قدرت رفتار کنیم و این قدرت را روز به روزافزایش نیز بدهیم.
وی گفت: مسئولان نظام باید توانمندی های کشور و مردم را شناسایی کنند و از همه این توانایی ها برای پیشرفت و قدرتمندتر شدن نظام اسلامی استفاده کنند و هر گز فراموش نکنند که باید الگوی رفتاری آنها در نظام اسلامی مانند پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار(ع) باشد.
وی افزود: مردم ایران بهترین مردم ها هستند و همانطور که امام خمینی (ره) فرمودند حتی زمان پیامبر(ص) نیز چنین تبعیت و حمایت مردمی از حکومت اسلامی وجود نداشته است که امروز در ایران وجود دارد.
در این گردهمایی حجت الاسلام پورمحمدی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز و جمعی از روحانیون استان کرمانشاه حضور داشتند.
۳۰۳۳/۸۰۶۶

خبر جدید  اقدام های مهندسی و زیرساختی مرزهای استان کرمانشاه چشمگیر است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه